Sari la conținut
Forum Roportal
UnhollySAINT

Suporteri vs Jandarmi

Postări Recomandate

In ultima vreme au fost multe altercatii intre suporteri si jandarmi.

Deci care e parerea voastra,credeti ca jandarmii reactioneaza prea dur sau ca suporterii sunt prea violenti?

E cineva pe aici care si-a furat-o pe la meciuri?(suporter,jandarm sau simplu trecator pe strada)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ultima vreme au fost multe altercatii intre suporteri si jandarmi.

Deci care e parerea voastra,credeti ca jandarmii reactioneaza prea dur sau ca suporterii sunt prea violenti?

E cineva pe aici care si-a furat-o pe la meciuri?(suporter,jandarm sau simplu trecator pe strada)

parerea mea e ca actioneaza in legitima aparare . ca mai fac si greseli sa mai bata cate un trecator se mai intampla cine te pune sa te plimbi pe acolo .

am fost cu galeria lu steaua, rapid si dinamo in afara asa ca stiu f bine cum se manifesta si apropo parerea mea e ca jandarmii reactioneaza conform legii . Eu de ce nu mi-am furat-o la meciuri ?? Hai sa iti zic pentru ca nu reactionez la efectul de turna si sa sar cand vad ca il bate pe ala care da cu petarda sau rupe scaunele sau care manifesta comportament antisocial mergand pe ideea ca jandarmii nu pot da in ei intru cat sunt protejati de conventia Drepturilor Omului dar cum ii spune si numele multa lume uita ca ea apara oameni nu animale . Punct :spiteful:

Editat de master_mind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×