Sari la conținut
Forum Roportal
yonu

ma ajutati ji pe min.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sall all........am ji io o problema......am ajuns ji io boboc........ ji imi place d o fata din clasa......imi ziceti ji mie kum sa fak.....adik ce sa fak.....ea imi zice k sunt simpatic....dar nu stiu dak vb serios...e de treaba ji e f f f frumoasa.....ma ajutati plz :good: apropo...duminica merg cu colegii in oras.....ji o sa vina ji ea....spuneti-mi ji mie va rog c sa fak....ce sa ii zik....ii mai ziceam si io k e frumoasa dar nu kred k ma lua in seris..... AJUTATI_MA va rog :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sall all........am ji io o problema......am ajuns ji io boboc........ ji imi place d o fata din clasa......imi ziceti ji mie kum sa fak.....adik ce sa fak.....ea imi zice k sunt simpatic....dar nu stiu dak vb serios...e de treaba ji e f f f frumoasa.....ma ajutati plz :good: apropo...duminica merg cu colegii in oras.....ji o sa vina ji ea....spuneti-mi ji mie va rog c sa fak....ce sa ii zik....ii mai ziceam si io k e frumoasa dar nu kred k ma lua in seris..... AJUTATI_MA va rog :stars:

 

 

ce inseamna ji?este in clasa 1 de spui ca esti boboc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai sunt topicuri pe aceeasi tema putin mai jos "Cum sa fac sa ma iubeasca" de exemplu.... te rog posteaza acolo problema si oamenii sigur te vor ajuta in problema ta. Si mai am o rugaminte. Renunta te rog la limbajul de mirc gen... sh, tz, k.... Numai bine! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×