Sari la conținut
Forum Roportal
Nepturion

Cele mai noi melodii lansate

Postări Recomandate

daca stie cineva o melodie lansata de curand,sa scrie pe acest topic,iar ceilalti isi vor spune parerea despre ea (poate sa fie si rocca si hip-hop si manea si altceva)

 

o noua melodie despre care am aflat eu este "Orasul" cantata de Dana si Praf in Ochi.A ascultat-o cineva?ce parere aveti?

mie mi se pare foarte frumoasa melodia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O noua melodie ar fi Colours - "Hold Me & caiss Me". De ce imi place??? Simplu, pentru ca-mi induce o stare de buna-dispozitie generala.

Va recomand sa o ascultati si voi!!!!!

 

Astept si parerile voastre!!! :!: :!: :!:

 

Apropos, daca nu gasiti piesa, tipati la mine si promit sa vi-o trimit in mail. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E nice Colours!!! De acord cu tine Dj Hestia :dee Daca ar fi piesa in vreun clasament, as tine cu mandibula de ea sa nu care cumva sa pice ::):

 

Astrada - Subway No. 9. Imi place la nebunie!!! As putea continua lista cu o multitudine de piese noi si care merita "studiate".

Sa va dau totusi cateva exemple:

Da Buzz - Now When You're Gone

Ice - Singing Man

Gioia - Be Mine

Dannii Minogue - You Won'te Forget About Me

Richi M - Touch The Scay

Blanca & Jones - Mind Of The Wonderful

 

Daca e cineva care a ascultat macar o data vreo piesa din lista de mai sus, as vrea sa aud cateva opinii :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dintre piesele mai nou aparute , romanesti, imi place foarte mult noua piesa BERE GRATIS - Eu nu am sa te las... excelenta piesa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ascultati tot albumul bita......ce sa mai zicem nu thugtudor/$Corleone$? :roll: ..muzica de calitate si o voce pe masura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×