Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Steaua face 6 puncte

Postări Recomandate

Steaua a facut in seara asta un meci memorabil. =de>

A fost cu o clasa peste adversara. Jucatorii au fost motivati si au dat tot ce au putut. De ar fi asa si la nationala ....

Pacat de arbitru care nu stiu ce cauta la un asemenea meci. Tot timpul era la 50 de m de faza, a lasat jocul prea liber etc.

La faza golului o parte din vina a avut-o si Hamutovscai fiindca nu a degajat in tribuna.

Bine ca arbitru a pus capat meciului mai repede ca daca Besicatas marca nu stiu daca mai scapa intreg de pe teren. :dee

Nea Gigi si-a facut campanie electorala. ::):

 

Insa nu am trecut hopul. Pana acum toate echipele au castigat pe teren propriu si e mare pacat ca Steaua nu joaca in ultima etapa. Nu as vrea sa pierdem din cauza unor aranjamente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI, Steaua ! Excelent meci ! Chiar daca - Doamne fereste - vom iesi din grupa, macar o vom face cu fruntea sus ! Si cand ma gandesc ca puteam face la Parma egal... dar oricum e bine ca i-am batut pe turci, ca prea era Pancu virgula cu nasul pe sus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super meci!Cu adevarat incantator! :dee Totusi,imi pare rau ca Steaua nu joaca in ultima etapa!Despre arbitru-dezamagitor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum vi sa-a parut prestatia comentatorilor? Pe mine unul din ei (cred ca stiti care) m-a iritat la miximum. Era total antistelist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut meciul intr-un restaurant si sonorul nu era dat prea tare asa ca nu am auzit mare lucru si nici cine a comentat nu am retinut!

Cat despre comentarii antisteliste...anul trecut era teroare la meciurile Stelei transmise laPROTV.Acei comentatori sunt dinamovisti pur-sange!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut decat prima repriza, insa mi-a placut cum a jucat Steaua... si-a dorit foarte mult victoria si a reusit... ma asteptam la mai mult de la Besicatas...

Dupa arbitrajul de aseara, am impresia ca Steaua si implicit Romania nu prea e dorita in Europa... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bravo steaua si mult succes in continuare!a avut un joc de echipa mare de 3 stele***

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bravo steaua si mult succes in continuare!a avut un joc de echipa mare de 3 stele***

 

Doar de 3 stele***. :) Mai bine zis de 5 stele*****! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×