Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Bataie la Craiova - Dinamo

Postări Recomandate

Astazi seara am vazut la stiri ca respectivul si-a scos certificat medicolegal si la-a dat in judecata pe Mihalcea. Mi se pare deplasat. Cine la-a pus sa intre pe teren? Isi merita bataita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce dar in ultimele luni numele Craiovei e asociat numai cu evenimente neplacute, si asta ar trebui sa dea de gandit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gestul lui Mihalcea este reprobabil!Sunt de acord,acel suporter nu trebuia sa intre pe teren dar,daca tot a ajuns acolo nu trebuia sa sara Mihalcea la bataie!Existau forte de ordine care trebuiau sa se ocupe de el,nu Mihalcea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta cred si yo! Mihalcea si-a insusit rolul de justitiar, rol care nu i se cuvenea... astfel de incidente au loc destul de des pe stadioanele din Europa, chiar si in CL... insa n-am vazut pana acum un jucator care sa sara cu picioarele in fata suporterului "intrus"... o singura data sa-a intamplat sa intervina un jucator in astfel de situatii, cand i-a pus piedica celui care intrase pe teren, usurand astfel munca autoritatilor care-la fugareau pe cel in cauza pe teren insa nu reuseau sa-la prinda :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un sow ieftin care a inceput din cauza unui clovn si a luat amploare din nervii unui caine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sustin ca i-a facut bine Mihalcea. Ce-i drept la-a lovit putin cam tare dar o merita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×