Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Gica Popescu la Federatie?

Postări Recomandate

Mircea Sandu a anuntat in emisiunea "Recursul etapei" ca il pregateste pe Gica Popescu pentru postul de presedinte al FRF, fara sa fie foarte explicit daca se va retrage in 2006 sau daca va mai ramane pentru inca un mandat de patru ani.

 

Detalii Ziua

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu aceasta declaratie care,trebuie sa recunosc,m-a surprins in mod pozitiv!

In acelasi timp,nu m-ar mira ca Mircea Sandu sa se razgandeasca in ultimul moment si sa candideze pentru un nou mandat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pote ca baciul ar fi o alegere mai buna!c e naspa e ca nu putem vota noi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm... nu stiam de acesta stire :) Gica Popescu pare potrivit pentru a conduce FRF, insa are si un mare defect... se intelege foarte bine cu fratii Becali, fapt ce ar alimenta ideea ca si acestia vor avea un cuvand de spus privind deciziile federatiei... iar yo nu prea pot sa-i sufar :) si mi se pare ca nu fac bine imaginii fotbalului romanesc... :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer?! Mai rau ca acum nu prea are cum sa fie... suntem pe cale sa ratam al treilea turneu final consecutiv... :) :) :) si cred ca FRF nu e straina de aceasta contraperformanta... :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza noi sa fim sanatosi si juucatorii sa nu mai fie de cacao si sa refuze selectia la nationala!si cum ai spus mai rau nu se poate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×