Sari la conținut
Forum Roportal
IloveShopping

Cum pot sa il fac sa ma iubeasca ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt foarte frumoasa si mult mai superioara decat fosta lui, ....

Ai grija, frumusetea este un termen foarte subiectiv.

 

 

Nu pun la indoiala faptul ca ai fi dar depinde cum te vede si el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a spus ca are nevoie de timp ....si ii ofer timp ... numai ca vreau sa fac totul ca la carte... ca in final sa se indragosteasca de mine si sa imi ofere toata dragostea aceea pe care o astept ...

E o loterie... dar merita jucat... pentru ca il iubesc...

 

Dar esti constienta macar ca e posibil sa nu se indragosteasca de tine? Iar faptul ca petreceti cat mai mult timp impreuna nu e ceva imbucurator..nu prea ajuta in momentele astea, iar tie iti va fi foarte greu sa te "trezesti" din povestea asta cand o sa-ti dai seama ca, de fapt, el o vrea pe ea, si nu pe tine. Pentru ca se poate ca el sa mai aiba inca sentimente pentru ea si daca ele exista, n-or sa faca loc unor sentimente pentru tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar esti constienta macar ca e posibil sa nu se indragosteasca de tine? Iar faptul ca petreceti cat mai mult timp impreuna nu e ceva imbucurator..nu prea ajuta in momentele astea, iar tie iti va fi foarte greu sa te "trezesti" din povestea asta cand o sa-ti dai seama ca, de fapt, el o vrea pe ea, si nu pe tine. Pentru ca se poate ca el sa mai aiba inca sentimente pentru ea si daca ele exista, n-or sa faca loc unor sentimente pentru tine.

Petrec mai mult timp, pentru a nu il lasa singur ... e deprimat si sufera... consider ca este cel mai bun lucru ....Mi-a spus ca poate sa se intoarca la ea si peste 4 saptamani sa se certe si sa ma sune pe mine ... si nu rezolva nimica. Nu vrea sa ma vada suferind. Asa ca, nu stiu ce sa fac. El imi spune ca ma vrea pe mine, vrea sa ma vada cat mai des si pentru moment ii fac toate poftele...

 

Ai grija, frumusetea este un termen foarte subiectiv.

Nu pun la indoiala faptul ca ai fi dar depinde cum te vede si el.

Stiu asta, dar m-am uitat la o poza cu ea si este urata .... Pur si simplu nu ma compar cu ea si probabil ca este doar atasat de ea .... Imi spune ca sunt frumoasa ... de N ori pe zi ... deci e un atu .. de ce sa nu profit ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu asta, dar m-am uitat la o poza cu ea si este urata .... Pur si simplu nu ma compar cu ea si probabil ca este doar atasat de ea .... Imi spune ca sunt frumoasa ... de N ori pe zi ... deci e un atu .. de ce sa nu profit ?

sa profiti...esti libera sa faci cum crezi...daca esti suficient de matura incat sa profiti de frumusete...atunci ar trebui sa-ti dai seama ca dintr-o poza nu-i poti vedea sarmul unei femei,nu ai de unde stii ce chimie este intre ei...asa ca ''frumoaso'' umbla putin la modestie....sincer...din posturile tale trag o concluzie teribila....esti genul matzei,si ai o oarecare lipsa de coerenta....tipic fetelor frumoase si atat :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tipic pentru fetele urate si atat este ceea ce ai postat tu.

Nu am cerut ajutorul pe forum pentru ca sunt asa o matza... sau cum doresti sa ii spui ...

ma faci sa rad.....si din pacate ptr tine confunzi pasiunea cu atractia sexuala,dragostea cu cumpromisul....habar nu ai ce inseamna iubirea...iubirea arde in interior...nu in halatul in care te imbraci ptr a profita de''avantajul'' tau..crede-ma cand iti spun ca o cearta intre indragostiti conteaza mai mult decat imbratisarea unor straini :offtopic:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma faci sa rad.....si din pacate ptr tine confunzi pasiunea cu atractia sexuala,dragostea cu cumpromisul....habar nu ai ce inseamna iubirea...iubirea arde in interior...nu in halatul in care te imbraci ptr a profita de''avantajul'' tau..crede-ma cand iti spun ca o cearta intre indragostiti conteaza mai mult decat imbratisarea unor straini :crazy:

Astept un sfat, nu predicii...

Multumesc,

:offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu asta, dar m-am uitat la o poza cu ea si este urata .... Pur si simplu nu ma compar cu ea si probabil ca este doar atasat de ea .... Imi spune ca sunt frumoasa ... de N ori pe zi ... deci e un atu .. de ce sa nu profit ?

 

Pentru ca nu ai de ce profita. Eu in locul tau l-as lasa si as trece mai departe. Stiu ca ti-e greu, dar agonia asta nu-ti va aduce decat suferinta . Crede-ma pe cuvant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa ai rabdare....sa fi mereu langa el...sa ii arati dragostea ta...dar nu in exces, omul probabil inca sufera si ii este frica sa inceapa alta relatie...nu mai are incredere...fi langa el cand are nevoie de o mangaiere,de un sfat,etc.

Vezi ca asta poate dura ceva timp...iar daca tu renunti in acest timp il vei rani si mai mult .

Asteptam sa ne ti la curent cu noutatile .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×