Sari la conținut
Forum Roportal
scorpi_on

localizare prin intermediul celularului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare,imi ziceti si mie ceva program ori...site cu care pot sa localizez unde e o anumita persoana prin intermediul telefonului mobil:de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum poate fi ascultat un telefon mobil??

Un coleg de-al meu a fost cu o cunostinta in oras la o terasa iar,la o alta masa era o tipa draguta care vorvea la celular.Cunostinta colegului meu i-a zis"Vrei sa auzi ce vorbeste tipa??"si a tastat ceva pe telefonul lui dupa care ei au auzit ce a vorbit tipa.Intrebare:Cum este posibil . :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca e inca nici un site sau program care sa faca asa ceva...si in nici un caz nu e free. Mai asteapta si tu putin :Pe

:evil:)ocay,ms..eram doar curios:de :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca exista vreun program de genu...si daca ar exista nu ar fi free si ar fi ilegal, e vorba de privacy...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum poate fi ascultat un telefon mobil??

Un coleg de-al meu a fost cu o cunostinta in oras la o terasa iar,la o alta masa era o tipa draguta care vorvea la celular.Cunostinta colegului meu i-a zis"Vrei sa auzi ce vorbeste tipa??"si a tastat ceva pe telefonul lui dupa care ei au auzit ce a vorbit tipa.Intrebare:Cum este posibil . :flowers:

 

Probabil avea un programel "cell-finity" si o cunostea pe tipa precum si nr. ei de telefon. Cu ajutorul programelului i-a bagat bug-ul pe telefon dupa care a tastat un cod secret de acces pt ca bug-ul sa activeze microfonul celularului victimei si astfel sa poata asculta tot ce vorbeste tipa (nu doar ce discuta la mobil). Victima trebuie sa fie la o distanta de maxim 4 metri jumate.

 

Mai multe informatii:

https://www.counter-surveillance.com/GSS/CO...Page_6xmcd.html .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inconvenientul telefoanelor sofisticate. :o: Foarte interesant. De asta chiar nu auzisem... inseamna ca victima trebuie aiba conexiunea la Internet mereu "on" ca sa fie posibil asta nu? Oare prin ce server se intampla asta... pt ca nu as crede ca e vreun provider care sa permita asa ceva . :) Nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×