Sari la conținut
Forum Roportal
lucian81

intrebare

Postări Recomandate

dupa cat timp de la luarea primei pastile de yasmin se poate face sex neprotejat?

noroc ca am cautat pe net, ca de la voi nu primeam nici un fel de raspuns, dupa cea de a 7-a pastila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
noroc ca am cautat pe net, ca de la voi nu primeam nici un fel de raspuns, dupa cea de a 7-a pastila

Pai ai descoperit si tu utilitatea internetului!!

Stiu, sunt off- topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu putem sa iti dam sfaturi de genul asta noi. Anticonceptionalele ti le da medicul. Daca le'ai fi avut de acolo ai fi stiut cum sa le iei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu putem sa iti dam sfaturi de genul asta noi. Anticonceptionalele ti le da medicul. Daca le'ai fi avut de acolo ai fi stiut cum sa le iei

Asa esre, sunt prescrise de medicul ginecolog in functie de varsta, interferente cu alte medicamente pe care, poate, le iei, in functie de unele boli pe care, poate, le ai, etc. O aspirina sau un antibiotic, poate reduce efectul pastilei, acest lucru ti-l va spune tot medicul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu iau tot yasmin, recomandat de medic. Insa in ceea ce priveste efectul, medicul mi-a spus sa ma protejez intreaga luna (prima) pentru ca e mai sigur daca nu vreau sa am surprize

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×