Sari la conținut
Forum Roportal
cosmin18

cum sa cuceresc o fata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

8)

am 18 ani, sunt din Pitesti iar la varsta asta nu stiu prin ce metode sa cuceresc o fata :offtopic:

In primul rand nu gasec perechea potrivita.

Ce ma sfatuiti sa fac?

 

cauta si fii tu insuti!

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfaturi au dat ceva persoane, dar unde-i cel care a lansat topicul sa ne povesteasca daca a incercat vreun sfat, daca i-a mers la intalnire, daca a cucerit fetele. :blink: :alien:

Unde-i proba practica??????

Vrem fapte nu vorbe. :tease:

Sunteti the best sfatuitorilor, tineti-o tot asa. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 18 ani, sunt din Pitesti iar la varsta asta nu stiu prin ce metode sa cuceresc o fata :tease:

In primul rand nu gasec perechea potrivita.

Ce ma sfatuiti sa fac?

 

Ma cosmine! Cel mai important este sa nu porti lingerie! :alien: Asta te va ajuta foarte mult! :yes:

Imbracamintea face mult! Nu purta camasha si blugi clasici! Imbracate mai mult in stil "rap", blugi largi pe talie joasa si cit mai originali si cit se poate mai largi! MAi invata ceva brake! :blink: ! Inafara de dans acolo mai inveti si alte lucruri bune (cum sa te imbraci, .....)! Daca ai sora mai mica cerei parerea ei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Priviti fetelor un baiat pur, sincer si sunt sigur ca ar fi foarte atent cu o fata!

Din pacate realitatea e cruda prietene! FOAMEA-I MARE SI FITZELE PE MASURA! Daca nu dispui de ceva cash, iti va fi greu.Vei lua cateva suturi puternice de la viata. Trebuie sa fii tare, sa le suporti , sa te mobilizezi si sa te intaresti.Continua pana cand vei descoperi ce gen de fata ti se potriveste cu adevarat!

Vei capata singur experienta si nu vei mai avea nevoie de sfaturi decat de la tine!

Sfaturi importante:

Nu iti deschide sufletul in fata unei femei decat dupa ce esti sigur ca merita.

Lasa romantismul deoparte.Nu mai e la moda.

Nu ii lasa impresia ca esti indragostit!

Afectiunea alterneaz-o cu raceala!

Incearca sa o faci geloasa ori de cate ori ai ocazia!

Nu o prezenta parintilor!

Mai pune-o sa mai si plateasca pe unde mergeti ca apoi se invata prost.

Din cand in cand mai arata-i ca poti fi si tandru, sensibil, atent.

Poti face si complimente, dar mai rar.

 

Nu uita !!! Aplica acest comportament pana vei fi sigur ca te merita! Dupa aceea poti sa o lasi mai moale cu atitudinea asta,chiar ii poti spune ca o iubesti, dar ai grija in continuare, sa nu capeti prea multa incredere in ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo kosfunny, nu pot sa spun decat ca ma bucr ca mai sunt cativa care observa cum merg lucrurile in zilele noastre! Cu toate ca nu sunt de acord cu "cash-ul" ... pt a face o tipa sa te doreasca nu ai nevoie de asa ceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bravo kosfunny, nu pot sa spun decat ca ma bucr ca mai sunt cativa care observa cum merg lucrurile in zilele noastre! Cu toate ca nu sunt de acord cu "cash-ul" ... pt a face o tipa sa te doreasca nu ai nevoie de asa ceva!

Ba te ajuta sa o cuceresti mai usor!

Nu ma refeream la bani foarte multi, ci atat cat sa vada ea ca ai avea posibilitatea sa-i faci toate poftele!

Cum e sa te duci la agatat cu textul : "Stii, am un bilet de doua persoane la mare in Grecia si tocmai prietena mea m-a lasat pt un strain in varsta cunoscut pe net! Nu as vrea sa renunt la excursie, dar nici nu as vrea sa merg singur. "

Aici e sintetizat. Asa starnesti interesul si fetelor sufletiste si pe cel al "sugativelor". Acolo sa o tratezi ca pe o printesa, si mai mult ca sigur se lasa cucerita pana te vei intoarce cu ea inapoi, ca de, altfel nu ar mai avea nici o sansa daca cealalta se razgandeste si vrea sa puna iar gheara pe el.

 

Si pt toate astea, iti cam trb ceva banuti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@kosfunny

 

N`as face niciodata asa ceva! Asta nu se numeste cucerire! Cucerirea e aia..cand tipa e in gat dupa tine fara sa`i oferi nimic...decat atentia ta! (adik faptu ca ai remarcat`o)

 

Bineinteles ca sunt si fete de care spui tu...poate ca genu asta de fete sunt prezente si pe forum. dar cine ar putea sa recunoasca asa ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@kosfunny

 

N`as face niciodata asa ceva! Asta nu se numeste cucerire! Cucerirea e aia..cand tipa e in gat dupa tine fara sa`i oferi nimic...decat atentia ta! (adik faptu ca ai remarcat`o)

 

Bineinteles ca sunt si fete de care spui tu...poate ca genu asta de fete sunt prezente si pe forum. dar cine ar putea sa recunoasca asa ceva?

Nu am zis ca nu ar fi de dorit sa fie treburile asa cum spui tu, eu vorbeam de usurinta de a cuceri cand ai si ceva putere financiara!

Nu vezi ca azi sunt prea putine femei care stau langa un barbat doar pt ca e dragut, tandru, inteligent si cu un suflet de zahar? Si daca stau, ele de fapt stau la panda la adapostul acestui gen de barbat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A disparut romantismul? Zau, nu stiam :phiu: Si mie nu mi-a spus nimeni nimic.Auzi,hai sa-ti spun ceva.55 de trandafiri,o cina romantica si a fost a mea :) Da bine ca a disparut romantismul :flowers:

Kosfunny ai mare dreptate la partea cu cash-ul.La inceput nici o fata nu lasa impresia ca asta urmareste,insa practica(a mea si a altora) au dovedit contrariul."Banii nu aduc fericirea,dar o intretin" asa cum mi-a spus o fata :o: :crazy:

Yeah right

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×