Sari la conținut
Forum Roportal
cosmin18

cum sa cuceresc o fata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am 18 ani, sunt din Pitesti iar la varsta asta nu stiu prin ce metode sa cuceresc o fata :cheer:

In primul rand nu gasec perechea potrivita.

Ce ma sfatuiti sa fac?

Editat de cosmin18

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 18 ani, sunt din Pitesti iar la varsta asta nu stiu prin ce metode sa cuceresc o fata :cheer:

In primul rand nu gasec perechea potrivita.

Ce ma sfatuiti sa fac?

 

intai gasesti perechea....apoi cauti metoda in functie de fire, de interes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 18 ani, sunt din Pitesti iar la varsta asta nu stiu prin ce metode sa cuceresc o fata :cheer:

In primul rand nu gasec perechea potrivita.

Ce ma sfatuiti sa fac?

 

 

 

Sa mergi in locuri unde sint si fete multe: la biserica, la piscina sau rau, plaja de orice fel pana mai e cald pe acolo, la cofetarie si plimbare, la disco sau unde se danseaza etc. si mai pune si un anunt pe net.

 

Imbraca-te cool sa se uite spre tine fetele interesate si ochelari de soare dark negresit, dar nu nadragi din aia care cad de pe tine si izmenele se vad de o palma !!! Mai mult metrosexual dexat rapper !!!

 

Te speli foarte bine !!! iti tai unghiile si parul poate sa fie lung dar bine aranjat. Hainele sa nu miroase a mancare si dintii sa straluceasca, pui si sare peste pasta de dinti si te freci 5 minute, incet sa dai jos tot ce

s-a depozitat. Daca nu arati bine ca scos din cutie, n-ai succes !!!

 

Nu trebuie sa fie foarte frumoasa o fata! ca Monica lui Irinel, ca in viata sint mai multe feluri de fete decat in catalog de moda. Nu uita sa te porti foarte frumos cu ea si sa n-o silesti in nimic ca-i timp destul pentru toate. Citeste pe forum ca-i material destul la acest capitol !!!

 

Succes !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intai gasesti perechea....apoi cauti metoda in functie de fire, de interes

Cred ca intii ii trebuie putin tact... ca daca ii pune intrebari de genul "cum sa cuceresti o fata" la sectiunea de "literatura" va ramine cam multisor singur. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din nik-ul tau...pari a avea 18 ani .

 

Fi tu insati....vb frumos, lasa bagabontii de cartier , gaseste-ti niste prieteni care au ceva in comun cu tine , du-te la petreceri , in discoteci , oriunde este distractie si cu siguranta vei avea succes.

 

Dupa cum a spus si Olga Khan : poarta-te frumos cu orice fata...si mai ales nu o forta sa faca nimic .

 

Bafta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iote ca ne transformam si in consilieri pe probleme de adolescenti !

 

mai cosmine, sper doar ca nu-ti bati joc de noi ! eu stiu ca tinerii din ziua de azi (duamne cat urasc expresia asta :spiteful: ) sunt mult mai experimentati decat am fost eu acu 10 ani ... :spiteful: si nu cred ca ai nevoie de sfaturi ... un lucru iti zic: sa nu fii magar ! in rest te vei descurca cu siguranta! fii natural si amuzant ! atata tot !

 

PS sper ca vei reveni totusi sa ne mai spui hello ! ca de useri d1astia care-si fac cont , lanseaza o tema si dispar sunt satula !

 

salutare :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti aborda problema din multe puncte de vedere.Cum zicea si Olivdor poti fi magar cu ceva de genul "daca ti-o arat pe a mea,mi-o arati pe a ta"? dar sigur nu va merge.Desi.......mai sunt si exceptii.

Sau poti face altfel.Ori sa o inviti undeva in oras,ori ii trimiti asta doar daca vrei neaprat sa-ti cada la picioare sa zicem doua trei duzini de trandafiri si un biletel din care fata sa traga anumite concluzii.Ma rog asta merge de minune doar de la o anumita varsta.La 18 ani parca merg alte combinatii.

Multa bafta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) in primul rand trebiue sa fii tu insuti si nu forta lucrurile...daca chiar iti place de o fata atunci fati curaj si aratai ce simti dar nu da totul de prima data pt k s-ar putea sa fii dezamagit.iesi plimbate cauta cat mai multa lume si ai sa o cunosti...niciodata nu-i prea tarziu.nu-ti pierde speranta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intodeauna poti cuceri o fata doar prin a fi tu insuti, nu incerca sa pari ceva ce nu esti in realitate!

Si nu te grabi sa gasesti pe cineva, lucrurile astea vin de la sine, atunci cind cel mai putin te astepti. Lasa dragostea sa te gaseasca pe tine, nu o cauta tu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa mergi in locuri unde sint si fete multe: la biserica, la piscina sau rau, plaja de orice fel pana mai e cald pe acolo, la cofetarie si plimbare, la disco sau unde se danseaza etc. si mai pune si un anunt pe net.

 

Imbraca-te cool sa se uite spre tine fetele interesate si ochelari de soare dark negresit, dar nu nadragi din aia care cad de pe tine si izmenele se vad de o palma !!! Mai mult metrosexual dexat rapper !!!

 

Te speli foarte bine !!! iti tai unghiile si parul poate sa fie lung dar bine aranjat. Hainele sa nu miroase a mancare si dintii sa straluceasca, pui si sare peste pasta de dinti si te freci 5 minute, incet sa dai jos tot ce

s-a depozitat. Daca nu arati bine ca scos din cutie, n-ai succes !!!

 

Ce-am mai ras!!! :biggrin: pai baiatul asta nu vrea decat sa agate o fata. Mai trebuia sa-l trimiti la depilat, frezat, manichiura, pedichiura, sau pe astea i le-ai facut deja??? :crazy: sa stergi praful de pe el si sa-l pui in vitrina. Nu te-ai gandit ca poate e mai timid din fire? pentru tine nu conteaza decat ce e afara?

 

Cosmin, atunci cand vei pune ochii pe o fata, vei stii ce trebuie sa faci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×