Sari la conținut
Forum Roportal
deea_s

Obiectul-minune

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca ai putea sa inventezi un obiect care sa-ti mai usureze lucrul,care ar fi acela?

Personal mi-ar placea sa am un dulap care sa contina un dispozitiv de impaturare a hainelor,sa le aranjeze singur.:))Mi-ar fi de folos asa ceva pentru ca sunt o fire dezordonata si nu prea am rabdare:)

Folositi-va imaginatia si spuneti absolut orice va trece prin minte. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ora asta cred ca as inventa o banda rulanta care sa il aduca pe seful meu, cand am nevoie de el :dee :dee !

Am un sef care, acum zice ca vine, si cand te duci in birou sa ii readuci aminte ca trebuia sa vina pana la tine in birou...........nu mai il gasesti :) :) ;) :x

 

Dar bineinteles ca am nevoie si de dulapul tau Deea pentru ca si eu sunt o fire dezordonata. Defapt eu nu sunt dezordonata, dar venind obosita de la servici parca nu imi mai arde sa ii aranjez hainele pe umeras.......mai ales sa le impachetez :( :( :) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa inventez un aparat de respirat sa respire in locul meu, unul de mancat sa manance in locul meu ... etc etc... si in fine un creier care sa gandeasca in locul meu

......

si atunci nu as mai avea nevoie de mine !!!!

:dee :pee :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...ce-as inventa eu?

pai,cred ca as inventa un ceas cu radio,pe care pot fi ascultate mp3-uri,care face fotografii sau filmulete,cu bec,care sa arate ora,cu cronometru si alarma,care sa poata fi folosit si ca walcaman,cu o memorie de 10 gb si care sa mearga cu baterii ce trebuiesc schimbate numai o data pe an!

 

nu e mare lucru ce-mi doresc sa am,nu?

credeti ca am imaginatie? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as inventa un forum in care sa ma simt bine, unde sa gasesc useri comunicativi si "deschisi", si unde sa fie pur si simplu o atmosfera placuta... dar stai !! Asta sa-a inventat deja ! E forumul RoPortal ! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as inventa muuuuuulte chestii, dar primul lucru care-mi trece acum prin gand ar fi un "stress buster", ceva care sa ma relaxeze automat, sa-mi anihileze nervii.... aaaa, ar mai fi ceva: un aparat de convingere: tare mi-ar placea sa o conving pe mama sa ma lase sa-mi iau un pisoias!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un astfel de aparat antistres cu care poti sa-ti distrugi descatopul computerului sa-a inventat deja.este un program mic pe care la-am incercat si eu acum doua zile.daca vrei,poate ti-la trimit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este cumva vorba de o artilerie de ciocane si alte chestii de "ucis" descatop-ul? daca da, la-am incercat si eu :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×