Sari la conținut
Forum Roportal
andra_ada

Suvitele pe par

Postări Recomandate

Adevarul e ca pentru cine nu are volum la par, o soluti ar fi vopsitul parului.Dar, acelasi efect se poate obtine si cu cateva suvite/mese care ,optic vorbind, dau senzatia de volum.

Mai apeleaza multa lume la aceste suvite ??? :doh:

 

 

 

 

post-44425-1155624755_thumb.jpgpost-44425-1155624800_thumb.jpgpost-44425-1155624821_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent ca se poarta sau nu ...mie imi plac :crazy: si imi sta f bine cu ele.

Pt ca...am parul lung pana la fund si fara acele suvite care sa dea impresia de par bogat...nu arata prea bine. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

suvitele se vor purta mereu. doar grosimea si densitatea vor fi dictate de moda. chiar daca e vorba de citeva accente in par, pentru volum, sau de suvite numeroase, pentru cine vrea sa devina treptat blond/a, suvitele sint un must. si tehnologia isi baga capul si aici. produsele evolueaza mult. pudra decoloranta nu mai e ce era odata, nu mai sensibilizeaza atit de tare firul de par. la joico au pus in pudra substante de reconstructie a firului de par 8) adica in timp ce te decolorezi iti reconstruiesti firul de par deteriorat. how crazy is that? :doh:

Editat de jules_jewels

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suvitele nu prea au fost la moda niciodata ci au aparut din necesitate.

 

N-am avut niciodata in par asa ceva dar am vazut la coafor la cineva care mergea la un party si-i faceau parul ca in basme !!! au dat si cu ceva stralucitor/sclipicios pe frizura.

 

Se fac minuni cu acele aditii ca sint in foarte multe forme si bucati de par atasabil usor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adevarul e ca pentru cine nu are volum la par, o soluti ar fi vopsitul parului.Dar, acelasi efect se poate obtine si cu cateva suvite/mese care ,optic vorbind, dau senzatia de volum.

Mai apeleaza multa lume la aceste suvite ??? :evil:

post-44425-1155624755_thumb.jpgpost-44425-1155624800_thumb.jpgpost-44425-1155624821_thumb.jpg

 

eu as spune, ca este la moda tot ceea ce te prinde bine :kisses: suvitele vor ramane preferatele mele, desi deocamdata am revenit la culoarea mea naturala, saten deschis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tie iti place cum iti sta, nu inteleg de ce vrei neaparat sa fie la moda... fi tu insuti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hello 4 all ! sunt noua pe aici si as avea o intrebare in legatura cu suvitele de par...se pot aplica si la n par mai scurt de 8 cm?(cca 5 cm are al meu...) m-am tuns foarte scurt pt regenerarea paruui si acum vreau parul me lung inapoi si am hotarat sa apelez la niste meshe si daca ma mai puteti ajuta cu un pret:D tnx :*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna!

daca te-ai tuns pt regenararea parului, te sfatuiesc sa il lasi in pace, ca decolorarea distruge parul. lasa-l sa respire, nu-l incarca iar cu pudra decoloranta, vopsea...etc.

Editat de anna_roxana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o mica intrebare....eu sunt bruneta....si as vrea sa imi fac suvite roz....:flowers:....ce trebuie sa fac..?...nu vreau sa ma duc la un salon...vreau sa il fac acasa asa cum imi place mie:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×