Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Intamplari din trafic

Postări Recomandate

Acest subiect e furat de pe alt forum.

Care din voi va dati mari si tari in arta condusului masinii?

Ma refer la cei care conduc periculos dar ajung repede si bine la destinatie. La cei care practica depasiri periculoase, viraje in viteza mare, treceri pe culoarea galben spre rosu a semaforului etc.

Hai sa vedem cu ce va laudati si pe langa acestea mai doresc si intamplari si situatii limita din trafic pe care le-ati evitat ca un adevarat profesionist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat exemplu de la baietii de la Parkour. Nu sunt sofer, ci pieton. Si crede-ma, ajung extrem de repede la destinatie cand doresc! Asta include: trecutul printre masini si prin mijlocul strazii evident aglomerata, saritul dintr-un autobuz in altul inainte ca soferul sa-mi inchida usa in nas, detectarea controlorilor de bilete dupa cum se imbraca (si evitarea lor, evident), fuga in viteza dupa autobuz timp de doua/trei statii (macar stiu ca am parcurs distanta mai repede), folositul tuturor stradutelor laturalnice cand se poate... si as putea continua. De obicei cand ma grabesc eu si soferii grabiti pun frana :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

soferul de la firma la care lucrez e teroare!! Mereu se uita dupa femei si are prostul obicei sa o faca cel mai des in intersectie.... numai cand ii dau eu una sau se aud claxoane puternice de trezeste... mie imi e frica sa merg cu el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa-i aud pe soferi doar am spus clar. Pietonii si calatorii sa-si creeze topicul lor, deoarece eu doresc sa-i aud pe soferi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vreau sa-i aud pe soferi doar am spus clar. Pietonii si calatorii sa-si creeze topicul lor, deoarece eu doresc sa-i aud pe soferi.

 

 

fsssssss :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedeti ce fel o taie var-miu cu un Fiat pe strada,cu 150 :( adrenalina maxima :stars: sau cand nu ii cedeaza locu' pe prima banda... face ca toti dracii...da' tot trece pana la urma.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×