Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Vine iarna!

Postări Recomandate

Garderoba de iarna mi-am pregatit-o de ceva timp, doar ca vremea mi-a jucat feste... daca se strica vremea, din partea mea nu-i nici o problema :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Garderoba de iarna mi-am pregatit-o de ceva timp, doar ca vremea mi-a jucat feste... daca se strica vremea, din partea mea nu-i nici o problema  :)

 

Ba chiar ma bucur, peste doua saptamani ma duc la Moeciu si as vrea niste zapada :twisted: :twisted: :twisted: , ca de vara sincer m-am saturat ::): :;): ::x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Halal vara! :)

Sa stiti ca va fi toamna lunga. :?

Dar spuneti-mi voi mie ,ce vor face la iarna''ursuletul'' si ''iepurasul''?Dar noi? :-ca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar noi? :-ca

 

Noi vom sta la caldurica in compania unei cani cu lapte fierbinte, alaturi de cine ti-e mai drag.... afara va ninge linistit, atmosfera fiind feerica... ce zici de imaginea asta? :) :) ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Laptic?''Pisicuto!

Ce zici de o cana cu vin,rosu,sec?

Ma rog poate o data cu varsta o sa apreciezi si alte lichide ::): .

Scuze!

Intradevar ...ce bine e sa stai langa cineva drag si sa ...torci... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi place vinul.... de nici un fel... poate o tuica fiarta :)

Apreciez si alte lichide, insa nu in mod special... pe primul loc ramane o mare cana cu lapte fierbine... sper ca deja ti-ai facut planul... ai inchiriat cabana in varf de munte, ti-ai luat rezerva de vin :pee si o sa-i faci o surpriza placuta persoanei dragi la prima ninsoare... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Monicuto!

Tuica e buna rece,inainte si dupa slanina!

Vinul are locul lui,iar noi romanii trebuie sa-la redescoperim.

Cat despre zapada ....tot mai frumoasa e vara...ai unde sa-ti limpezesti ochii.. ::): :)

Iar despre cabana..............ooooooooof,mai pe la anu' :?

Acuma trebuie sa stau acasa si sa leagan ! :dee

Va las pe voi sa va distrati;si eu in tineretile mele(a se citi pubertate)am umblat mult.Acuma ''ma dor picioarele'' :;):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm... se pare ca avem gusturi diferite... oricum, vinul nu mi-a placut si n-o sa-mi placa niciodata... :)

Daca nu poti sa ajungi la munte, intr-o cabana retrasa, nu-i problema, poti avea o dupa-amiaza linistita oriunde, chiar si acasa.. ideea e sa ninga frumos ca sa ai parte de aceea imagine feerica pe care numai iarna ti-o poate oferi... :) ;) :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

las sa vina iarna .... unde e problema? punem o haina mai groasa :dee faza misto e ca vine craciunu si revelionu abia astept :) anu trecut cand de pe 23 decembrie am plecat cu colinda vreo 20 de insi doamne ce ne-am mai distrat si am baut :)) anu asta o sa fie si mai misto :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×