Sari la conținut
Forum Roportal
stely

se pot recupera datele sterse din recycle bin?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca am sters ceva din calculator de tot (adica si din recycle bin ) cum mai pot recupera ? :focus: sau este imposibil ? merci mult,mult de tot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca am sters ceva din calculator de tot (adica si din recycle bin ) cum mai pot recupera ? :lol2: sau este imposibil ? merci mult,mult de tot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Dacă este un document la care lucrai, şi care nu are legătură cu Windows-ul, System Restore nu prea te poate ajuta.

 

Dar există programe capabile să reconstituie conţinutul hard-diskului, chiar şi după formatare. Ideea e următoarea: c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Get data back este un program destul de bun. Eu mi-am recuperat o gramada de chestii de pe un hdd formatat dupa ce un virus mi-a neneorocit sectorul de boot. Cam in proportie de 70% am reusit sa recuperez fisiere intregi...restul doar franturi care nu au mai puttu constitui fisiere folosibile. Programul are si versiune pt fat32 si pt ntfs.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

shi ar mai fi :

- EasyRecovery,

- Zero32,

foarte bune pentru ce vrei .... dar grabeste-te daca deja nu ai rezolvat problema, Harald stie :(, cat de curand clusterele marcate disponibile este posibil sa fie ocupate de alte informatii shi .... adio recuperare date :stars:

Bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×