Sari la conținut
Forum Roportal
raindance

Dureri de spate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu o problema. Am dureri foarte mari de coloana. In urma analizelor de sange si a radiografiilor am fost diagnosticata cu scolioza dubla. Am observat ca durerea se intensifica de-a dreptul (devine insuportabila) in primele zile ale menstruatiei si coboara si in picioare. Stie cineva care este legatura acestei perioade cu scolioza mea? Am sa merg si la gineco, insa as vrea mai intai, daca se poate, sa am o idee asupra a ceea ce se intampla. Va multumesc si multa sanatate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

durerile de spate,o problema? te scap in cativa pasi! un remediu impotriva durerilor musculare,articulare si reumatice este unguentul "REUMAXIN". crede-ma ca e o minune, eu il folosesc si s-a simtit efectul in doasr doua zile. cauta-ma la tel 0745118025

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cezarel , pt. problema asta nu crema este o solutie :-

 

Trebuie sa mergi NEAPARAT la un cabinet de recuperare fizica. Vei face acolo kinetoterapie pt. corectarea scoliozei pt. ca in caz contrar se poate accentua si vei avea dureri toata viata , plus un spate diform.

Iti iei trimitere de la doctor si faci kineto.

Durerile de spate lombare presupun sunt din cauza menstruatiei dar treuie sa consulti un ginecolog si pt. asta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×