Sari la conținut
Forum Roportal
cristian 31

Statiunea Geoagiu Bai

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va rog daca a fost cineva in aceasta vara mai precis iulie sau august in statiunea Geoagiu bai la gazda sau intro pensiune agroturistica sa-mi spuna si mie cum au fost preturile la cazare cit este intrarea la strand cum a fost in general.Vreau sa stiu daca merita sa merg acolo.va multumesc si astept raspuns

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog daca a fost cineva in aceasta vara mai precis iulie sau august in statiunea Geoagiu bai la gazda sau intro pensiune agroturistica sa-mi spuna si mie cum au fost preturile la cazare cit este intrarea la strand cum a fost in general.Vreau sa stiu daca merita sa merg acolo.va multumesc si astept raspuns

 

 

merita... preturile... intre 100 si 200 de mii pe noapte oriunde ai merge (pe camera, de pot sta 2 persoane). Deci tare scump nu e. Intrare la strand nu plateam dar cred ac e pe undeva pe la 40 de mii de lei vechi :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
merita... preturile... intre 100 si 200 de mii pe noapte oriunde ai merge (pe camera, de pot sta 2 persoane). Deci tare scump nu e. Intrare la strand nu plateam dar cred ac e pe undeva pe la 40 de mii de lei vechi :)

 

:crazy: Cred ca glumesti! Am fost pe 20 August si am platit 160000 de lei de persoana intrarea la strand.

Iar standardul lasa de dorit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol: Cred ca glumesti! Am fost pe 20 August si am platit 160000 de lei de persoana intrarea la strand.

Iar standardul lasa de dorit.

Cred ca te-au gasit pe tine mai tras la fatza de ti-au luat atatia bani pe intrare. In 2006 pretul de intrare la strand pentru un adult era de 8 RON iar anul acesta este de 10 RON pentru adulti si 5 RON pentru copii. Mai multe informatii puteti gasi pe www.geoagiu-bai.ro. Iar strandul... strandul este unul dintre cele mai tari din romania.

Editat de bossss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×