Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Si eu cred ca 2PAC.

Parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

2 pac e cel mai mare raper al tuturor timpurilor, deci in caz ca nu stiati Tupac a fost si cantaret, si actor si nu in ultimul rand POET, poeziile lui sunt studiate in america in unele facultati (cum studiem noi eminescu) cat despre moartea lui, nus ce sa zic, mamele lor sa-au impacat nu vad de ce nu sa-ar impaca si fanii (in caz ca sunt certati, asta nu stiu) :rambo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

TU-PAC 'rules' ca sa folosesc si eu un limbaj hip-hop ! ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 pac e cel mai mare raper al tuturor timpurilor, deci in caz ca nu stiati Tupac a fost si cantaret, si actor si nu in ultimul rand POET, poeziile lui sunt studiate in america in unele facultati (cum studiem noi eminescu) cat despre moartea lui, nus ce sa zic, mamele lor sa-au impacat nu vad de ce nu sa-ar impaca si fanii (in caz ca sunt certati, asta nu stiu) :rambo:

 

 

 

 

ba cred ca stiu foarte bine .....eu sunt un ffffffoarte mare fan al sau si am intrebat sa vad ce parere are lumea nu sa te dai tu mare ca stii cine a fost 2pac ...peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-am dat seama ca esti un fan a lui 2pac si nu vreau sa ma dau mare ca stiu cine a fost el, banuiam ca tu sti, eu am scris pentru cei care nu stiau, nu-mi sta in fire sa ma dau mare, dimpotriva, sunt dispus sa invat de la altii .... peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×