Sari la conținut
Forum Roportal
Al3xx

Cat rezista femeile fara sex ?!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am avut sotul plecat in statele unite timp de trei luni de zile...si am rezistat. va merge din nou la toamna, dar pentru un an si voi rezista si atunci...si stiti de ce? pentru ca il iubesc si nu concep sa simt cu alticineva aceleasi lucruri pe care le simt cu el...

dar Al3xx, cam ambigua formularea ta... cum adica sa reziste, dar nu voit, fara ambitii sau lipsa partenerului...pai daca astea trei situatii nu exista, de ce naiba sa ne abtinem?....asta nu pot sa inteleg. stars.gif

aaaaa, sau ar mai fi un motiv....ca nu poate el...dragul meu atata timp cat are zece degete si-o gura si stie ce sa faca cu ele nu vad cum impotenta ar putea afecta relatia...totul se invata, daca e nevoie

tu insa trebuie sa ne lamuresti in care caz ar trebui femeile sa reziste fara sex... shades.gif

 

normal ca o femeie rezista daca vrea....dar cum ai zis si tu..nu fara motiv :)) oricum depinde si la ce se refera intrebarea...sa reziste fara sex....sau fara iubit/sot....ca mai exista si metode de a se satisface fara sa afecteze relatia :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu v-as dori sa munciti in acelasi colectiv cu femei care n-au facut sex de mult timp.


Si tind sa cred ca e adevarat: femeia nesexuita e mult mai predispusa la stari de nervozitate fata de barbatul nesexuit.

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu v-as dori sa munciti in acelasi colectiv cu femei care n-au facut sex de mult timp.

Si tind sa cred ca e adevarat: femeia nesexuita e mult mai predispusa la stari de nervozitate fata de barbatul nesexuit.

Adica n-au tabarat pe tine???

Nasol...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea topicului suna ca si cum femeile sunt facute la tipar si toate au aceleasi ,,eu,,!

 

Cate femei sunt in lumea asta...atatea caractere...atatea diferente.

 

Un singur raspuns nu va fi posibil vreodata !

 

Asa ca ...dragi barbati nu va mai stresati sa aflati imposibilul!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×