Sari la conținut
Forum Roportal
Al3xx

Cat rezista femeile fara sex ?!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi se pare interesanta aceasta tema...si de aceea va rog fetelor sa va dati cu parerea/raspunsul mai jos .

Deci cat rezistati fara sex , asta insemnand fara ambitii sau ceva voit , sau lipsa partenerului .

Aveti un iubit,prieten sau sot . Cat rezistati fara a face dragoste/sex cu el ?!? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveti un iubit,prieten sau sot . Cat rezistati fara a face dragoste/sex cu el ?!? :doh:

 

 

 

In tinerete .... cam, numai in acele zile nu se facea dragoste dar nu mereu, iar in alte zile de cate ori avea ocazie cineva, nu necesar cu acelas partner ca erau the '60s si nu se numara ca azi cati iubiti ai intr-o zi !!!

 

Asa din cate-mi amintesc (ca-s batrina deja foarte si am uitat totul !!!) nu prea eram pe uscat decat intre doua rendez-vous, dar nu se stia cu cine ma intalnesc inre cele doua puncte si drumul putea devia !!!

 

Nu sufeream lipsa de sex !!! din cate-mi amintesc 8)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sufeream lipsa de sex !!! din cate-mi amintesc :doh:

 

Nu mai speria baiatul. Iti dai seama ce ii provoci spunandu-i asta. Crezi ca va mai avea incredere in prietena lui ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai speria baiatul. Iti dai seama ce ii provoci spunandu-i asta. Crezi ca va mai avea incredere in prietena lui ???

 

 

 

Crede ca pe pagina asta fetele se spovedesc ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crede ca pe pagina asta fetele se spovedesc ???

 

cel putin el asa spera ... :doh:

 

Ii doresc sa dea peste o ninfomana 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare interesanta aceasta tema...si de aceea va rog fetelor sa va dati cu parerea/raspunsul mai jos .

Deci cat rezistati fara sex , asta insemnand fara ambitii sau ceva voit , sau lipsa partenerului .

Aveti un iubit,prieten sau sot . Cat rezistati fara a face dragoste/sex cu el ?!? :doh:

 

 

eu rezist cat trebuie!nu sexul e totul pentru mine!intr-o relatie stabila cred ca e necesar si vine de la sine!nu sunt adepta aventurilor si stau rau la capitolul asta!ma bazez pe ce simt in momentele alea!atata pot!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare interesanta aceasta tema...si de aceea va rog fetelor sa va dati cu parerea/raspunsul mai jos .

Deci cat rezistati fara sex , asta insemnand fara ambitii sau ceva voit , sau lipsa partenerului .

Aveti un iubit,prieten sau sot . Cat rezistati fara a face dragoste/sex cu el ?!? :doh:

 

Cred ca tema e mult mai valabila in cazul barbatilor! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cat rezista o femeie fara, dar garantez ca mult mai mult ca un barbat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×