Sari la conținut
Forum Roportal
royalycalin

Nu e chiar o moda, dar e pentru metalici!

Postări Recomandate

Revin cu cateva creatii din metal, cerandu-mi scuze pentru cei care nu agreaza genul metalic. Scopul acestei prezentari nu este unul comercial, este pur distractiv pentru mine, neavand pana acum ocazia sa-mi prezint lucrarile in public. Stau si eu la barfa cu lumea "buna" . Astept barfele voastre ! Ciao! :doh:

post-45055-1154536592_thumb.jpg

post-45055-1154536639_thumb.jpg

post-45055-1154536667_thumb.jpg

post-45055-1154536691_thumb.jpg

post-45055-1154536708_thumb.jpg

post-45055-1154536740_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce tareee!!! oare se pot imbraca(hainele)??? :hi:

 

 

Da, se pot imbraca direct pe piele, cu mici reglaje sunt bune pentru orice dimensiune. Nu se pot purta un timp indelungat,probabil ca deranjeaza, dar nu am incercat, nu stiu ce senzatii dau. Cel mai indicat se folosesc in show-uri. Vreau sa incerc si articole barbatesti , asa voi putea vorbi pe pielea mea. Momentan am facut 3 costume pentru sexul fem.si ma gandesc la altele.

Editat de royalycalin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, se pot imbraca direct pe piele, cu mici reglaje sunt bune pentru orice dimensiune. Nu se pot purta un timp indelungat,probabil ca deranjeaza, dar nu am incercat, nu stiu ce senzatii dau. Cel mai indicat se folosesc in show-uri. Vreau sa incerc si articole barbatesti , asa voi putea vorbi pe pielea mea. Momentan am facut 3 costume pentru sexul fem.si ma gandesc la altele.

ce fain!!! as vrea sa incerc si io... :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ploua si te prinde pe strada, nu ruginesc? Sau in caz de fulgere ce poti face ca sa nu te "prajesti"? daca te impiedici si cazi cine te ridica? :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hardcore :focus:

 

 

Nu mai flutura steagul ala a paguba ca poate iti zboara si grauntele ala de minte pe care il mai ai.

Daca te satisface scoate-ma si gata, atata poti, atata faci, nu? Si asa vad ca mai mult la Bla Bla Bla ai cele mai multe mesaje. Nu degeaba sunteti niste Bla Bla -gii. Tot eu am facut si statistica asta, poti s-o vezi pe Bla Bla s-asa te multumeste! Gata vine CENZURA . Voi imi amintiti de vechiul regim.Apropo,ai ochi albastri??

 

:crazy:

 

Draga angeldeni , decat sa raspunzi in citate mai bine zile cu cuvintele tale, ce nu ai cuvinte sau ti-e jena de ce ai putea sa spui? Dar mai bine taci si fa ceva util, ca de criticat vad ca essti bun. Vezi sa nu ajungi filosof daca tot vorbesti in citate sau vreun orator traznit.Pa si tie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×