Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pentru ca nu mai este un thread asemanator...

azi am fost la sensiblu si am incercat(pe mana) noul Kiss Proof de la la'oreal.intr-adevar e atat de rezistent ca nu sa-a dus nici cu sapun!!!!vreau sa-mi cumpar unul dar mie mi se pare cam scump! ce alte produse va mai plac?

Editat de Enki

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca nu mai este un thread asemanator...

azi am fost la sensiblu si am incercat(pe mana) noul caiss Proof de la la'oreal.intr-adevar e atat de rezistent ca nu sa-a dus nici cu sapun!!!!vreau sa-mi cumpar unul dar mie mi se pare cam scump! ce alte produse va mai plac?

 

Mie imi plac rujurile de la Max Factor, cele ca si un stilou, si ele sunt foarte rezistente, si in + nu ususca asa de tare buzele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu prefer rujurile lichide, cele de la la-Oreal in ultima vreme, cele rezistente dau o senzatie de artificial si majoritatea usuca buzele..in ciuda celor spuse de astia prin reclame.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EU folosesc gama Artistry si Eddie Funkhouser. Mie mi se par cele mai tari produse atata timp cat pot fi sigura ca daca le pun pe fata nu ma nimeresc cu vreo ....traznaie .Eu nu stiu ce parere aveti voi cand vedeti o femeie machiata pe strada la care se vede ca a folosit fond de ten ?! Eu prefer produsele care au efecte speciale dar care ..... nu spun despre tine ca aveai chiar nevoie de ele . :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie una imi plac foarte mult produsele Maybelline, mai ales rujurile lichide din gama Water Shine. dc? sunt lichide, catifeleaza si hidrateaza buzele si sunt d efect. din aceeasi gama recomand si rujurile Glam Shine d l L'Oreal. :P

numa bine <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pt k nu mai este un thread asemanator...

azi am fost la sensiblu si am incercat(pe mana) noul Kiss Proof de la L'oreal.intr-adevar e atat de rezistent ca nu s-a dus nici cu sapun!!!!vreau sa-mi cumpar unul dar mie mi se pare cam scump! ce alte produse va mai plac?

incearca noile produse din gama hemel www.hemel.ws43.com

post-35642-1147453327_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauta produsele din gama "Bottega Verde". Sunt italiene si de f. buna calitate. Si nici n-ar trebui sa coste mult. In italia nnu costa cine stie . De ex. un ruj 5

post-33264-1147456288_thumb.jpg

Editat de aliscami79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×