Sari la conținut
Forum Roportal
yvonne_ni2006

incredibil?

Postări Recomandate

e veche. acum poate a si mancat ditamai ciuta........

parca esti un prunc ce a descoperit sfarcul mamei.....

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e veche. acum poate a si mancat ditamai ciuta........

parca esti un prunc ce a descoperit sfarcul mamei.....

 

 

cine e prunc?eu?stiu ca e veche,am vazut documentarul acum 1 an sau 2.. insa nu stiu daca toti membrii ai acestui forum cunosc acest caz..si daca da..nu ar fi rau sa-si puna parerea..ai ceva de spus in legatura cu acest subiect?o parere..as fii curioasa sa stiu..iar de acest caz mi-am amintit acum 5 min si am considerat un subiect bun.. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestia cu pruncul nu era o jignire, ci doar o figura de stil. si apoi toti am fost si prunci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine nu vrea sa scrie aici nu scrie..daca subiectul meu vi se pare invechit,pai scrieti in topicul despre ceausescu,facerea lumii,adam si eva..ca doar astea sunt informatii noi!..va multumesc :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o leoaica a adoptat un pui de caprioara din specia oryx..pentru mai multe detalii

aici

aici

 

astept comentarii

 

post-43181-1153582539_thumb.jpg

 

se spunea ca leoaica a mai adoptat alti pui de oryx..eu nu cred ca este un lucru bizar,de vreme ce am vazut la televizor un documentar despre o pisca care a adoptat un soarece..

 

stiu ca si in bibilie se vorbeste de relatia dintre un leu si miel,caprioara..dar nu-mi amintesc corect cum era si nu vreau sa dau informatii gresite;oricum era considerat un miracol,salvarea noastra..o sa ma documentez si o sa scriu mai multe..

Editat de yvonne_ni2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....altul???????????????

ce gusturi la leoaicele astea!!!!!!!

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×