Sari la conținut
Forum Roportal
angelica

Logan Ambition alb

Postări Recomandate

Vreau sa stiu daca mai este cineva care a comandat un logan Ambition de culoare alba si a avut probleme cu data livrarii.

Mie mi sa-a spus ca se intarzie tocmai ptr ca am comandat aceasta combinatie. Nu vad de ce un logan perla sa-ar livra mai repede decat unul alb.

 

E cineva care a facut comanda dupa 27 iulie si a intrat deja in posesia masinii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt cel mai in masura sa iti dau un raspuns potrivit, pentru ca nu mi-am comandat Dacia Logan, dar cred ca un lucru e sigur : DACIA tot DACIA ramane :x :x , si aici nu ma refer strict la masina, ci si la modul de livrare, seriozitate,etc. Eh, mai au mult de invatat la capitolul asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca nu numai cu marca dacia sunt probleme.

Am o prietena care si a luat peugeot si tot a avut pb. Doar daca iti cumperi masina direct de afara poti avea parte de seriozitate din partea dealer-ilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probleme sunt cu orice marca de masina. Am auzit ca sunt probleme si la Mercedes.

Aici intervine si norocul pe care il ai.

Totusi la unele marci sunt mai multe si la altele sunt mai putine iar Dacia nu cred ca se afla printre cele cu putine.

Despre Logan multi zic ca stabilitatea nu este foarte buna, ca(,) consuma destul de mult si vad ca pe net au aparut deja oferte de vanzare la mana a doua: http://www.sign.ro/anunturi/cautare.asp?me...augat=30&poz=10

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca nu numai cu marca dacia sunt probleme.

Am o prietena care si a luat peugeot si tot a avut pb. Doar daca iti cumperi masina direct de afara poti avea parte de seriozitate din partea dealer-ilor

 

... daca masina e fabricata in est (gen Turcia pentru Renault) atunci calitatea sigur lasa de dorit ...

 

... pe cind si la noi ceva calitate? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da....se mai intampla multi au patit asa ...e doar un motiv culoarea....eu am renuntat la comanda :dee si mi-am primit si anii inapoi spre marea mea mirare ca mi se refuzasera cererea de returnare a celor 50 mil ... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×