Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am 37 ani si 96 kg..... va d-ati seama in ce impas sunt ???? in 2 ani am luat 20 kg in plus si de 2 saptamani am inceput un program la sala de fitness ,imi este greu va d-ati seama dar am vointa multa si merg zilnic si fac cate 2 ore dupa un plan facut de cei de acolo dar problema cea mare a mea este ca nu stiu ce sa mai mananc pentru ca sunt convinsa ca daca nu tin si o dieta fitnesul nu va da roade. stau mai mult infometata si de vreo 2 zile ma doare ficatul. va rog ajutati-ma cu un regim ceva sau o dieta pe care sa o tin in paralel cu fitnesul . am facut abonament pe 3 luni.

in acel tarif pentru fitness intra si solarul si sauna umeda si am zis sa probez si eu dar de cand fac sauna si solarul ma mananca fata si e iritata de bronzat ce sa zic ca nu prea se vede mai nimic. ce ma sfatuiti ? astept sugestii pareri idei sunt complect confuza si as vrea si eu sa mai omeneste. cand trebuie sa ma imbrac cu ceva si ma vad in oglinda imi vine sa fug de mine insumi. haideti fetelor ajutati-ma va rog ..

ce parere aveti de cereale?????????apropo am tinut in romania dieta cu supa de varza si am tinut-o strict si am dat jos 2 kg doar si pe urma am pus 5kg............ ce stiti de powerplatte ???????? este la sala acest aparat dar nu am indraznit sa il probez pentru ca am vazut ca sunt numai fete slabute care fac la el .ce efecte are?????????eu sunt in germania si as vrea sa discutam si pe mess dc vreti ........

post-44428-1152682404_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai putea incerca regimul disociat. am auzit ca da roade. succes. :cry:

 

nu stiu mai nimic de acest regim .fii draguta si explica-mi putin sau indruma-ma unde sa citesc despre acest regim. multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu despre ce topic vb te rog frumos sa imi explici sa pot citi si eu sa ma edific.

 

gata l-am gasit .mersi mult. ce stii de regimul disociat ????????? astept si alte sugestii...........idei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dieta montignac este un tip de regim disociat, un pic mai altfel.

mama a tinut regimul timp de un an. a fost singura metoda care a dat rezultate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu prin "regim disociat" il inteleg pe ala in care mananci doar un singur fel de menare (ex: 3 zile legume, 3 zile carne, 3 zile fructe) :o:

Montignac e un regim de viata si are la baza indicele glicemic al alimentelor. Parerea mea! :think:

 

Ca parere personala: Monti rulz, disociatul e un cosmar! Cu monti am slabit 11 kg! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×