Sari la conținut
Forum Roportal
amorcito

Oare este posibil sa te indragostesti fara sa se termine in sange,sperma si lacrimi ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

Deschid un nou tpic pentru ca sunt tare curios care sunt parerile voastre. Aceasta fraza am citit-o intr-o carte si de ce sa nu recunosc m-a pus pe ganduri. Poate e un pic cam deplasata dar in mare asa e. Voi ce parere aveti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

Deschid un nou tpic pentru ca sunt tare curios care sunt parerile voastre. Aceasta fraza am citit-o intr-o carte si de ce sa nu recunosc m-a pus pe ganduri. Poate e un pic cam deplasata dar in mare asa e. Voi ce parere aveti ?

 

da.... mai sunt si indragosteli de cateva zile :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

Deschid un nou tpic pentru ca sunt tare curios care sunt parerile voastre. Aceasta fraza am citit-o intr-o carte si de ce sa nu recunosc m-a pus pe ganduri. Poate e un pic cam deplasata dar in mare asa e. Voi ce parere aveti ?

 

 

Nu cred ca exista...sau poate nu am trait eu suficient, dar dragoste fara lacrimi nu am vazut inca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

Poate e un pic cam deplasata dar in mare asa e.

 

E cu adevarat deplasata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amorcito..esti amortit rau..ce dragosteli zici tu aici? :cry: .. iubirea cu suferinta merg mana-n mana :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

Deschid un nou tpic pentru ca sunt tare curios care sunt parerile voastre. Aceasta fraza am citit-o intr-o carte si de ce sa nu recunosc m-a pus pe ganduri. Poate e un pic cam deplasata dar in mare asa e. Voi ce parere aveti ?

nu... cum sa fie deplasat cuvantul sperma... doar vorbim de dragoste ... nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

evident k nu ai cum , in primul rand cand spuii dragpste spui automat suferinta chiar foarte multa, cel putzin asa cred eo nu ai cum sa fii in love fara sa suferi macar un pik, pana una alta dragoste = suferinta . eo asa vad lucrurile poate si pt k acum traiesc la maxim senzatia de a fi in love si very very sad....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca senzatia de a fi in love e very sad ci faptul ca uneori cei pentru care simtim asa nu ne raspund cum am vrea noi. :flowers:

 

Carte " Dragostea dureaza 3 ani"-Frederic Beigbeder- de aici era citatul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×