Sari la conținut
Forum Roportal
miryam

Parul drept

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Doamne cat mi-as dori sa am parul drept... :cheer: ...eu il am la varfuri ondulat..si acum ca l-am mai si tuns vad ca se onduleaza si mai mult :cheer:(..Voi il vreti drept sau ondulat??folositi placa pt a l indrepta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne cat mi-as dori sa am parul drept... :cheer: ...eu il am la varfuri ondulat..si acum ca l-am mai si tuns vad ca se onduleaza si mai mult :cheer:(..Voi il vreti drept sau ondulat??folositi placa pt a l indrepta ?

 

 

 

 

Foarte drept !!! aproape ca nici permanentul nu face mare diferenta !!! Odata am facut doar ondulatii si pe a doua zi era dreapta ca inainte si colegele m-au inrebat daca le-am pus pe moatze eu acasa ??? La vara nu conteaza ca-l port foarte scurt iar la iarna prin Octombrie fac un perm si ma tine cateva luni cu un stil mai lung de par si mai bogat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

......... faza de faza! la sugestia cumnatei mele care are parul ondulat,mi-am cumparat si eu ,ca si ea ,o crema de la SUNSILK ,pt.par ondulat si rebel! Eu,am parul extrem de drept si lins si cum mai vreti si mi-l doresc ondulat sau chiar cretz!Dar hai ca visez... In fine ,deci ,aceasta crema pt par buclat aplicata pe par umed da rezultate si pe par drept !E o schimbare de look si e usor de remarcat! Iuppi! Am par cretz! :crazy: :doh:

post-42224-1151001478_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am parul exagerat de drept ;) ...si fara volum ;) (noroc de tunsoarea mea...f scurt in crestet ca pare si el mai plin de volum).tare mi-as dori sa il am cretz cretz....iti da o aliura de injerash.stau noapte intreaga cu bigudiuri in cap si numa io stiu prin ce chinuri trec ca sa pot dormi cu ele in cap 1 ora :yahoo: ,iar dim cand ma trez e atat d splendit...pacat ca dupa maxim 1 h e mai drept decat l-as fi facut cu placa :yes: :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am parul exagerat de drept :cry: ...si fara volum :huh: (noroc de tunsoarea mea...f scurt in crestet ca pare si el mai plin de volum).tare mi-as dori sa il am cretz cretz....iti da o aliura de injerash.stau noapte intreaga cu bigudiuri in cap si numa io stiu prin ce chinuri trec ca sa pot dormi cu ele in cap 1 ora :offtopic: ,iar dim cand ma trez e atat d splendit...pacat ca dupa maxim 1 h e mai drept decat l-as fi facut cu placa :blink: :boredom:

Fata nu mai plange iti donez eu jumatate din carliontii mei, oricum imi fac probleme :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai 'plangeti' ca doriti parul drept!

Anul asta si-a cam iesit din moda.

Dar adevarul e ca fiecare ne dorim ceva ce nu avem,in cazul de fata par cret sau lins :offtopic:

Si parul meu e cret, nu exagerat. Il intind cu placa de ceramica,ca tine mai mult parul intins.Stiu ca nu face bine la par,dar daca vrei par lins............

Apelez la placa pentru ca am parul foarte bogat si asa ii mai "reduc" din volum,mai ales acum cu caldurile astea....... :)

post-44425-1152439258_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am acum parul cam carliontat desi cand eram mai mica era mai mult drept si imi place de minuneeee :crazy: acum trebuie sa mai gasesc o tunsoare ca sa ma avantajeze :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×