Sari la conținut
Forum Roportal
miryam

Coafurile "online"......o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am nimerit mai demult pe un site unde dupa ce iti puneai o poza cu tine(eventual cu parul prins) iti puteai alege diferite coafuri...sa vezi care ti se potriveste...eu am incercat dar imi dadea eroare..ba era poza prea mare,ba nu aparea...si alte chestii..as vrea i eu sa imi spuneti toate siturile de genul asta pe care le stiti ;:cry: ..eventual gratuite..adica nu cu mail cu trimis,downloadat(eventual online) etc...multumesc f mult!!!!^:yahoo:^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie nu mi-a mers acest site... adica nu vrea sa puna poza mea acolo :luck: sau poate nu stiu eu cum.. daca ati reusit spuneti-mi si mie va rog. mersi

 

 

eu am reusit...trebuie sa faci asa:dai click pe orice persoana de acolo..o sa-ti apara o pagina cu aceea persoana..in stanga scrie "use your own imagine;browse;use image..eu asa am facut..vezi si tu daca merge in mozilla sau internet explorer..daca merge bine internetul..:luck:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am reusit...trebuie sa faci asa:dai click pe orice persoana de acolo..o sa-ti apara o pagina cu aceea persoana..in stanga scrie "use your own imagine;browse;use image..eu asa am facut..vezi si tu daca merge in mozilla sau internet explorer..daca merge bine internetul..:yahoo:

 

De mers merge, dar rezultatul nu e tocmai ce mi-am inchipuit. :doh: E un pic greoi de folosit , dar in disperare de cauza, ... :D

In schimb in marile orase exista saloane unde aceasta treaba( adica coafura virtuala) o poate face un profesionist, introduce o fotografie de-a ta intr-un program asemanator si in cateva minute ai cateva zeci de variante...

Eu n-am incercat, e drept,pt.ca pe cand am aflat eu ca si la noi exista, s-a si inchis... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am intrat si eu pe site-ul acela. pozele care le-am vazut nu mi s-au parut a avea o coafura extraordinara. :spiteful: sau nu m-am priceput eu sa vad ce trebuia :doh:

Editat de flori de camp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am intrat si eu pe site-ul acela. pozele care le-am vazut nu mi s-au parut a avea o coafura extraordinara. :spiteful: sau nu m-am priceput eu sa vad ce trebuia :doh:

 

 

pai trebuie sa alegi.deex long brown..short red...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie tot nu imi merge.. adica nu vrea sa ia si poza mea :derisive: nu stiu de ce.. cand ii dau sa upload.. nu imi arata nimica. :doh:

 

v-am trimis o poza ca sa vedet ce imi arata mie dupa ca apas pe butonul upload ,....

post-28508-1153720438.jpg

Editat de sereniti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deschide situl cu internet explorer nu cu firefox :unknw:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×