Sari la conținut
Forum Roportal
Dunedainul

fotografie

Postări Recomandate

nu pot sa cred ca pe un forum ce se lauda cu atatia useri chiar nu mai exista nimeni sa aiba idee despre fotografie.Exista ditamai sectiunea cu 'nspe topicuri si nimic despre fotografie.Chiar nu face nimeni fotografii? doar poze?

hai urniti-va,poate ajungem sa vedem totusi si ceva fotografie aici.Si pareri pertinente despre ele.

dar va rog inainte sa postati o FOTOGRAFIE sa va uita-ti de 2 ori la ea...Pentru POZE sunt atatea alte topicuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar va rog inainte sa postati o FOTOGRAFIE sa va uita-ti de 2 ori la ea...Pentru POZE sunt atatea alte topicuri

 

deci ma pot prezenta? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu pot sa cred ca pe un forum ce se lauda cu atatia useri chiar nu mai exista nimeni sa aiba idee despre fotografie.Exista ditamai sectiunea cu 'nspe topicuri si nimic despre fotografie.Chiar nu face nimeni fotografii? doar poze?

hai urniti-va,poate ajungem sa vedem totusi si ceva fotografie aici.Si pareri pertinente despre ele.

dar va rog inainte sa postati o FOTOGRAFIE sa va uita-ti de 2 ori la ea...Pentru POZE sunt atatea alte topicuri

 

ia puiaza tu doua definitii acilea, cate una de cacila (termen), sa stie lumea ce vrei :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta e greseala administratorilor sau a moderatorilor pana la urma... adica tine de incompetenta. ar trebui sa aveti pe cineva la Fotografie care sa se priceapa macar cat de cat. ca de altfel la toate celelalte Teme.Era herr Spigelmann(parca :doh: ) la calculatoare,e si Maria B la religie,dar cu doi moderatori nu se face un forum. In schimb aici temele sunt moderate de catre "super-moderatori"!Si ce sentimente incerci cand te uiti pe lista aia :doh:

daca cineva ar posta un topic la muzica despre turismul in Madagascar s-ar gasi un inteligent printre ei care sa-si dovedeasca cunostintele si sa-l mute in alta parte predicand ca Madagascar-ul nu e compozitor. Din partea mea puteti schimba titlurile tuturor celorlalte topicuri...sau sterge pe asta,oricum nu prea cred ca or sa se iteasca amatori(respectiv oameni constienti de diferenta)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e felul tau de-a spune ca vrei sa fii moderator....la fotografie :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×