Sari la conținut
Forum Roportal
tomyblue

nu vreau pt ca nu iubesc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O relatie de lunga durata nu m-a adus decat dezamagire. Oare e corect sa las totul pt ca nu iubesc acea femeie?.....astept sugestii...total dezorientat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TOTUL insemnand?

Depinde ce te-a dezamagit la ea...depinde ce se mai poate face...

Si daca tu nu o iubesti,ce te-a dezamagit?

 

M-a dezamagit felul ei de a fi, comportamentul ei, felul cum pune problema, nu o iubesc si vreau nu vreau sa o tin in sah si sa o vad ca plange. Imi doresc si eu sa iubesc, mi-e dor de sentimentul acela......si tot ce implica.....dar nu pot cu ea.....oricat mi-as dori.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O relatie de lunga durata nu m-a adus decat dezamagire. Oare e corect sa las totul pt ca nu iubesc acea femeie?.....astept sugestii...total dezorientat...

 

 

Daca n-o iubesti mai bine las-o. Partea urata e ca ai stat cu ea pana acum cand ea deja te iubeste si o sa fie inca o femeie care ne catalogheaza drept nesimtiti, misogini...etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O relatie de lunga durata nu m-a adus decat dezamagire. Oare e corect sa las totul pt ca nu iubesc acea femeie?.....astept sugestii...total dezorientat...

HA!ha!..scuze, nu vreau sa rad, dar am si eu un subiect similar...vezi "de cate ori ..."

Sunt sigura ca nu a fost durata relatiei ce te-a dezamagit...ci persoana cu care ai fost in relatie.

Nu stiu daca e corect sa lasi totul...si daca n-o mai iubest...adica nu mai tii la ea, nu te mai intereseaza de loc, sau ai pierdut din pasiune? Si eu zic ca nu-l mai iubesc pe sotul meu...dar iubirea asta are multe intelesuri, pe masura fiecarui om ce simte iubire. Sentimentele astea pot veni si pleca cateodata, cand te-astepti mai putin. Nu fa vreo prostie pe care-o vei regreta mai tarziu, oricum ai merge. Relativitatea asta de care da dovada viata e mama dezorientarii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca n-o iubesti mai bine las-o. Partea urata e ca ai stat cu ea pana acum cand ea deja te iubeste si o sa fie inca o femeie care ne catalogheaza drept nesimtiti, misogini...etc.

8) respect!

 

tomyblue, las-o. nu stiu ce implica asta pentru tine, si ce inseamna "totul", dar decat sa continuati asa, e mai bine sa va despartiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cat timp sunteti impreuna?de cat timp s-au dus zilele de liceu?daca s-au dus?detalii...da-ne si noua...caci intr-un fel se pune problema la 15 ani,altfel la 25....si la 45 nu se mai pune...ca-i viata scurta 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu categorica si sa spun si eu s-o lasi..

O sa-ti spun doar sa te gandesti ce vrei tu de la relatia asta, de la aceasta femeie. Intainte de toate, vorbeste cu ea, lamureste toate neplacerile tale. Incercati sa gasiti o solutie.. (daca va doriti amandoi).

 

Ciudat titlu.. "nu iubesc deci nu vreau sa ranesc".. de cele mai multe ori reusim sa ranim pe cineva tocmai pentru ca nu ne dorim acest lucru..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O relatie de lunga durata nu m-a adus decat dezamagire. Oare e corect sa las totul pt ca nu iubesc acea femeie?.....astept sugestii...total dezorientat...

Ai intalnit pe altcineva ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cat timp sunteti impreuna?de cat timp s-au dus zilele de liceu?daca s-au dus?detalii...da-ne si noua...caci intr-un fel se pune problema la 15 ani,altfel la 25....si la 45 nu se mai pune...ca-i viata scurta :crazy:

Da , nici eu nu am vazut unde spui daca la inceput ai iubit-o. Sau ma rog..daca ai iubit-o vreodata. Si atunci capata greutate si intrebarea lui Mirelutza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai intalnit pe altcineva ???

Simptomele asa ar arata.Eu as zice ca deja are pe altcineva.Scuzele astea patetice,dupa o relatie de durata.....Spune-i verde in fata "femeie nu te mai iubesc,asta a fost, punct".E simplu: ai doua optiuni sa procedezi in felul aratat mai sus,sau sa continui sa scrii aici cautand sfaturi.Rezolvarea e in sufletul si mintea ta.Pana la urma e alegerea ta. :crazy: Opiniile noastre conteaza mai putin. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×