Sari la conținut
Forum Roportal
'Scumpika

Dragostea si compromisul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu prea inteleg de ce nu ai scris mai mult......

Si nu cred ca e asa cum scrie in titlu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU STIU CE PUTEAM SCRIE MAI MULT...

CU SIGURANTA SUNT MULTI CARE MERG DUPA PRINCIPIUL PE CARE la-AM ENUNTAT MAI SUS...LA URMA URMEI CEI CE VENEREAZA IUBIREA SUNT ULTIMII SUPRAVIETUITORI!!!

MDA...SUNT O FIRE ROMANTICA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU STIU CE PUTEAM SCRIE MAI MULT...

CU SIGURANTA SUNT MULTI CARE MERG DUPA PRINCIPIUL PE CARE la-AM ENUNTAT MAI SUS...LA URMA URMEI CEI CE VENEREAZA IUBIREA SUNT ULTIMII SUPRAVIETUITORI!!!

Cred ca aici ai dreptate.

 

MDA...SUNT O FIRE ROMANTICA

Si semnatura e interesanta:

 

BURY ME DEEP INSIDE YOUR HEART!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SEMNATURA PE CARE MI-AM ALES-O E CHIAR TITLUL UNEI PIESE DE LA O FORMATIE CARE-MI PLACE MULT:H.I.M.!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana si in iubire exista interes, asa ca nu va mai mirati atata. In ziua de astazi interesul poate fi comparat cu un anumit profit, este vorba de sistemul de gandire indus de societatea actuala. Chiar si intr-o relatie de iubire poate aparea interesul, care da mai mult sau care este mai tare decat celalalt. Eu cred ca interesul trebuie acceptat ca un pret al iubirii sa zic asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interes?...din partea fetelor!!! Binenteles ca mai sunt si baieti care profita dupa urma fetelor dar ... mai rar.

Cele mai tari in domeniul asta sunteti voi FEMEILE :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna scumpicaa, bine ai venit pe roportal!

 

Definitia ta seamana cu definitia despre geniu: care este 99% transpiratie si 1 % inspiratie.

 

Eu nu cred nici in prima - adica numai 1% ar fi dragoste, asa cum nu cred ca pentru a fi genial iti trebuie numai 1% inspiratie. Si daca totusi ar fi intr-adevar din punct de vedere cantitativ 1%, atunci din punct de vedere calitativ in mod sigur ar fi 99%. Daca tot e sa fim prea realisti, atunci macar sa facem acel 1% sa conteze cel putin cat restul :!:

 

Pentru bartolomeu - nu cred ca femeile sunt asi in a fi profitoare, analizand mai bine situatia poate e invers. Sau poate nu :( (era un articol interesant in revista "The One", care spunea ca ar avea o oarecare legatura cu genetica), dar eu nu sunt de acord!!!

Sunt o optimista!! ::(:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea obisnuiesc sa citesc articole si statistici.... ceea ce am vrut sa spu este ca o femeie poate fi mult mai profitoare decat un barbat daca isi foloseste "armele" bine.

Si acum pe bune....daca o sa te uiti putin la fetele din Romania o sa observi o gramada care intai se uita in portofel. Daca negi asta inseamna ca refuzi sa vezi realitatea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu prea obisnuiesc sa citesc articole si statistici.... ceea ce am vrut sa spu este ca o femeie poate fi mult mai profitoare decat un barbat daca isi foloseste "armele" bine.  

Si acum pe bune....daca o sa te uiti putin la fetele din Romania o sa observi o gramada care intai se uita in portofel. Daca negi asta inseamna ca refuzi sa vezi realitatea....

 

Si as avea o intrebare: ai cui este vina - a femeilor, pe care natura le-a inzestrat cu anumite "arme" sau a barbatilor, carora le place sa cucereasca si sa fie inconjurati de tipe bine.

Sau altfel spus: este de condamnat o pustoaica ce umbla cu un tip cu bani, dar care ar putea sa ii fie tata/bunic sau un barbat care ar putea sa fie (sau chair este) tata/bunic si care agata pustoaice, de varsta celor care i-ar puta fi nepoate?? Numai intreb?

Eu zic ca pana la urma urmei niciodata pe lumea asta situatiile nu sunt numai albe sau negre - din pacate sunt o gramada de nunate de gri :( Eterna problema!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×