Sari la conținut
Forum Roportal
Ovidiu Bufnila

e mishto sa fii Lider?

Postări Recomandate

Liderii au de toate. Unii sunt naspa, altii sunt beton. Bodyguarzii le aduc fetite la nas iar masele largi populare se dau de ceasu' mortii sa se pozeze cu ei, sa-i atinga, sa le zica ce-au pe suflet. Liderii aia nasoi isi dau obstescul sfarsit dupa ce au ras milioane de pe fata pamantului. Ceva scartaie in toata mascarada asta. In 2010 lumea va arata altfel. Daca vor fi alti lideri. In lumea afacerilor. In lumea politicii. Cum ar trebui sa fie un astfel de lider? Asa cum e Coca Cola sau cum a fost Gandhi?

 

:evil:

Ovidiu Bufnila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce sa modifice .... pentru ei chiar e bine!

Fraieri suntem noi ca-i votam pe unii dintre ei.

Iar astia de acum chiar nu stiu daca mai merita sa fie votati .... sa se duca cu PNA-ul lor cu tot :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o problema de Schimbare. Deja sunt coordonatele noi pe rol.

::x:

 

Ovidiu Bufnila

consilier de imagine

 

 

Nu cred ca se va schimba ceva in 6 ani. Celor care sunt sus le comvine cum e acum si nu cred ca au de gand sa modifice ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca se va schimba ceva in 6 ani. Celor care sunt sus le comvine cum e acum si nu cred ca au de gand sa modifice ceva.

 

 

Ce se intampla cu Liderii nostri? Sau, mai bine zis, avem Lideri?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E un cuvint de origine tiganeasca...

:cheer: Dumnezeule!L-au introdus in vocabular!Acum chiar ca ne putem numi rromani!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca realizezi ca majoritatea cuvintelor romanesti sunt preluate din alte limbi. Dar banuiesc ca pe tine te deranjeaza doar originea acestui cuvant, asa-i?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper ca realizezi ca majoritatea cuvintelor romanesti sunt preluate din alte limbi. Dar banuiesc ca pe tine te deranjeaza doar originea acestui cuvant, asa-i?

daca imi spui capra cu cei trei iezi pe tiganeste ,sau tatal nostru nu mai iau pastile anti durere ...promit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×