Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fara a dovedi lipsa de respect pentru oricare dintre voi, ca va citii acest topic,
intrebarea aceasta se naste din dorinta de a ne cunoaste cat mai bine.
este evident faptul ca majoritatea dintre noi facem, ceea ce numim sex oral, felatie, cunillingus, sau cum vreti sa-i spuneti.
insa cati merg pana la finalizarea actiunii si apoi ce gust are?
pentru noi barbatii ,problema e la fel de complexa. nu toti acceptam s-o facem oral si evident ca nu putem chiar cu oricine.
cat despre gust. foliculina ce se revarsa din interiorul vostru difera prin cantitate, gust( de la acid de baterie, mergand pana la mirosul de banana), s.m.d.
deci sincer...
al vostru.... crazy.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca e un partener pe care il simt potrivit pentru sex oral pana la finalizare,o fac cu cea mai mare placere.hmmm,gustul...pai nu cred ca pot sa-l aseman cu ceva,tocmai din cauza ca este diferit de orice altceva si...bineinteles ca difera si...uneori e ok alteori nu mai e ok si...n-am avut probleme de genul gust neplacut.oricum e o senzatie placuta cand ii ofer un sex oral si il duc pana la capat.mai ales ca n-o fac din obligatie.imi place si sentimentul de dupa...oh yeah... :yes:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intrebarea aceasta se naste din dorinta de a ne cunoaste cat mai bine.

Rili, rili? Cu ce te ajuta pe tine daca-mi afli mie secretele de genul asta? :yes:

Sunt, totusi, lucruri pe care nu poti sa le faci publice. Eu, de ex, n-as putea sa-mi expun viata intima, stiind ca sotul meu ar putea sa citeasca.. Nu mi-ar placea sa-mi citeasca marturisirile a la Doamna de Chaterly sau cum o mai chema pe aia...

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rili, rili? Cu ce te ajuta pe tine daca-mi afli mie secretele de genul asta? :nep:

:yes: :doh: .... poate vrea sa te cucereasca si vrea sa stie daca iti place gustul :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este evident faptul ca majoritatea dintre noi facem, ceea ce numim sex oral, felatie, cunillingus, sau cum vreti sa-i spuneti

Este chiar asa de evident?!! Scrie pe fruntile noastre, sau cum? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omul a propus un topic, nu e nevoie sa aruncam cu pietre in el. Cine doreste isi poate dezvalui secretele intime, cine nu nu. Nu e chiar atat de greu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pfuiaiii!!

a mai fost deschis un topic aseamanator!!si..apoi inchis!! :doh:

..subscriu mirelus :yes:

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×