Sari la conținut
Forum Roportal
daniela 66

pana unde poate ajunge o femeie pentru bani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daniela...!!!....ce se intampla ?....am intrat pe Forum si dau de un subiect destul de greu....acum al doilea...tot de tine...e varsta marilor intrebari..?...trebuia sa depasesti momentul :pee ....oricum , cred ca vor fi multi care au ceva de comenta..... :twisted: ....numai eu cate stiu...!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca este neaparat vorba de varsta intrebarilor; sunt intrebari pe care mi le pun de ceva timp si profit de acest forum pentru a cunoaste si parerea altora! sunt unele lucruri pe care nu le inteleg si cum intotdeauna mi-au placut sociologia si psichologia ....... am ajuns la asta! sunt curioasa doar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

on- cred ca si barbatii si femeile au aceiasi inclinatie spre compromisuri..individual, particularizand, pana unde merge compromisul ...din ce stiu eu ...fara limite...

off..."varsta intrebarilor"...am zis asa ca sa mai scoatem un zinbet de la tine...dar regret ca nu a avut efectul dorit :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:dee :- :pee as fi vrut sa pun si zambete printre frazele alea dar cum eram la "raspuns rapid" nu am putut! :winca: :razz: dar crede-ma ca ma zambit cand am citi ce ai scris :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai nu stiu ce sa spun. Tre' sa imi adun gandurile ca dupa ce am citit la celalalt subiect pe care la-a indicat nenea Admin am cam ramas cu gura cascata. :socca:

Nu am intalnit nici o experianta de genul acesta pana acum asa ca ma alatur si eu curiozitatii Danielei. :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am ales acest subiect , nu neaparat intamplator ,ci este o intrebare la care nu am gasit raspuns ! tind sa cred ca raspunsul ar fi : fara limite ( tinand aici cont de caracterul si educatia fiecareia )!

de exemplu , eu am o verisoara in state , are 36 de ani , un copil ... si un sot plin de bani . sunt casatoriti de cativa ani dar nu din dragoste ci din interes; el zici ca este fratele geaman a lui oncle Fester din Familia Adams! iar in plus e mult mai batran ca ea si viata cu el e insuportabila ! dar are bani .....deci toate astea nu conteaza ! pentru ea ce conteaza sunt bijuteriile Cartier , rochiile Dior sau nu stiu eu ce creator , petrecerile cu Vip-uri ..... bla bla !

pe langa asta ea mai il si inseala cu tipi care ar putea sa-i fie bunici .... dar care au bani ! ma intreb cum poate sa se culce cu unii care zici ca sunt extrateresti :- doar pentru nu stiu ce inel sau haina :!: :socca: :(

din cauza asta vroiam parerea voastra :!: :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...greul este prima data...cand nici nu poti intelege sensul...dar mai apoi putin cate putin intri in normal.....accepti un mic sarut pentru un inelus...apoi o imbratisare si saruturi pe tot corpul pentru un colier...apoi te duci sii propui tu sa va intalniti in pat pentru un contract prenuptial...dar astea sunt cazuri rare tot mai rare...si lumea este spre vindecare :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×