Sari la conținut
Forum Roportal
FlorieFlower

Ce se intampla daca totul merge bine cu oricare dintre parteneri?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Adica,so far so good,mie mi-a placut cu toti,fiecare m-a satisfacut...totally.Ii iubesc pe toti si i-as lua la mine acasa,sa-i am zi de zi.Nu vreau sa renunt la nici unul din ei!Chiar daca sunt diferiti si toate astea,nu pot sa ma hotarasc,nu pot sa aleg doar unul...Acum sper sa nu fie ca in zicala aia...uhm...cine alearga dupa doi iepuri nu prinde nici unul... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica,so far so good,mie mi-a placut cu toti,fiecare m-a satisfacut...totally.Ii iubesc pe toti si i-as lua la mine acasa,sa-i am zi de zi.Nu vreau sa renunt la nici unul din ei!Chiar daca sunt diferiti si toate astea,nu pot sa ma hotarasc,nu pot sa aleg doar unul...Acum sper sa nu fie ca in zicala aia...uhm...cine alearga dupa doi iepuri nu prinde nici unul... :nep:

:spiteful: Despre cati barbati e vorba in propozitie? :cowboy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se intampla nimic... :nep:

:spiteful: ... adica e de bine!!!

 

P.S. trebuie sa alegi la un moment dat :cowboy: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trei?! :spiteful:

Ce te faci daca intr-o buna zi cei trei afla unul de celalalt?! Sa stii ca zicala aceea este foarte adevarata. Mai bine hotaraste-te asupra unuia dintre ei si renunta la doi sau daca nu reusesti, renunta la toti trei si cauta pe altcineva. :cowboy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e clar ca trebuie sa aleaga.... dar nu stie cum... nici eu nu stiu prea bine.. insa mi-a venit o idee: nu te intalni cateva zile cu niciunul dintre ei si la un moment dat tot ti se va face dor mai mult de unul decat de ceilalalti, o sa arzi de nerabdare sa il suni. Asa m-am gandit eu si cred ca normal ar trebui sa mearga, dar nu se stie niciodata....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e clar ca trebuie sa aleaga.... dar nu stie cum... nici eu nu stiu prea bine.. insa mi-a venit o idee: nu te intalni cateva zile cu niciunul dintre ei si la un moment dat tot ti se va face dor mai mult de unul decat de ceilalalti, o sa arzi de nerabdare sa il suni. Asa m-am gandit eu si cred ca normal ar trebui sa mearga, dar nu se stie niciodata....

 

 

hei buna idee...ia sa incerc :cowboy:

 

Iubesti pe vreunul dintre ei?

Daca nu, pastreaza-i pe toti.

 

nu vreau sa stau sa analizez,ca dupa aia ma pierd si nu mai sunt in stare sa aleg...vai,trupul meu iubitor vrea sa decida in locul meu.... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu vreau sa stau sa analizez,ca dupa aia ma pierd si nu mai sunt in stare sa aleg...vai,trupul meu iubitor vrea sa decida in locul meu.... :spiteful:

Mda, sa inteleg ca ii iubesti pentru ca partidele de sex sunt incredibile?

Asta da iubire reala, ce sa mai... :cowboy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3... :spiteful:

alege-l pe al patrulea. :cowboy:

acum serios, problema ta nu e sentimentul, tu ai treaba cu hormonii, asa ca ... who cares? intotdeauna o sa fie unul tare la orizontala. ai grija numai sa nu valsezi pe sentimentele cuiva, adica sa fie si ei (toti cei trei) pe aceeasi linie cu tine. ca daca si pe ei ii intereseaza de tine cam cat pe tine de ei, e totul in ordine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×