Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Te-ai sinucide daca ai avea doua vieti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca as putea relua viata din punctul in care am oprit-o cred sincer ca as face-o, din curiozitate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merita sa o faci numai daca nu esti satisfacut cu viata actuala. Dar exista un risc: sa cazi din lac in put.

Am specificat in subtitlu. Sa o continui tot pe prima! Cred ca riscul ar fi ca , dupa ce o reiei sa intampini in scurt timp o cumpana vitala peste care nu poti trece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare cam aiurea....pai cum adica? ma sinucid si dupa aia reiau viata de unde am ramas?.....pai daca e doar atat(poate mi-a scapat mie ceva) atunci n-are sens. nu sunt adeptul sinuciderii . as pastra a doua viata in caz ca ar da masina peste mine sau ceva in genul asta :doh: inchipuiti-va ca o pisica se sinucide de 8 ori ca deh are 9 vieti...si dupa aia o calca masina..nu si-a irosit vietile aiurea? :friends:

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi se pare cam aiurea....pai cum adica? ma sinucid si dupa aia reiau viata de unde am ramas?.....pai daca e doar atat(poate mi-a scapat mie ceva) atunci n-are sens. nu sunt adeptul sinuciderii . as pastra a doua viata in caz ca ar da masina peste mine sau ceva in genul asta :doh: inchipuiti-va ca o pisica se sinucide de 8 ori ca deh are 9 vieti...si dupa aia o calca masina..nu si-a irosit vietile aiurea? :friends:

Iti reiei viata doar daca vrei. Eu ti-am spus, as face-o din curiozitate!

Daca aceasta viata nu e decat ceva pregatitor pt paradisul care urmeaza? Poate nu voi mai dori sa ma intorc, cine stie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca as putea relua viata din punctul in care am oprit-o cred sincer ca as face-o, din curiozitate!

Cine te-a suparat??? :friends: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine te-a suparat??? :friends: :doh:

 

Nimeni, dar am citit cateva topicuri despre moarte si m-am gandit sa deschid si eu unul.

 

Si sa vad daca mai sunt si altii asa bolnavi de curiozitate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nimeni, dar am citit cateva topicuri despre moarte si m-am gandit sa deschid si eu unul.

 

Si sa vad daca mai sunt si altii asa bolnavi de curiozitate!

:doh: ...m-ati innebunit cu topicurile despre moarte, tristete... :doh: parca unii sunt sado-masochisti.

 

Doamne....si ce frumoasa e viata si noi ne impiedicam asa de rau uneori :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa ma sinucid, ca sa vad cum e?

De ce sa nu traiesc amandoua vietile in sir, asa,..fara sa mor..se mai pune ca sunt doua vieti? Sau e 2 in 1, ca samponul?

Ce intrebare ...ciudata. Ca sa zic asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce sa ma sinucid, ca sa vad cum e?

De ce sa nu traiesc amandoua vietile in sir, asa,..fara sa mor..se mai pune ca sunt doua vieti? Sau e 2 in 1, ca samponul?

Ce intrebare ...ciudata. Ca sa zic asa.

 

Cand vei pierde cea mai iubita fiinta din viata ta, tot asa crezi ca ai gandi?

Cred ca vei dori macar sa vezi daca ii e bine!

Editat de kosfunny

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×