Sari la conținut
Forum Roportal
orvo

Cel mai frumos exemplar autohton vazut de mine vreodata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cel mai frumos exemplar autohton vazut de mine vreodata:

 

Dacia Sport - Super Tuning

da...este de expozitie. N-as iesi cu ea pe strada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. E facuta in photoshop sau asemanator..tunata virtual

2. Sa `tunezi` o Dacie e ca si cum n-ai avea bani sa-ti cumperi o garsonerie si ti-ai cumpara ultimul model de cort pe care ai face grafitti si ti-ai pune aer conditionat in el, adica: GAY, PENAL, etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E doar o realizare pe computer, masina respectiva nu exista in realitate. So....no big deal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Super tare!

Cum i-ar sta galbena si colantata taxi? :o:

Sint curios ce soi de clienti ar veni "la clanta"...Cred ca s-ar urca mai mult copii....

 

1. E facuta in photoshop sau asemanator..tunata virtual

2. Sa `tunezi` o Dacie e ca si cum n-ai avea bani sa-ti cumperi o garsonerie si ti-ai cumpara ultimul model de cort pe care ai face grafitti si ti-ai pune aer conditionat in el, adica: GAY, PENAL, etc

Nu conteaza ca-i virtuala, ideea conteaza!!!! (oricum nu poate circula fara faruri si nu merita osteneala s-o faci pe bune din tabla, cu banii aceia poti face multe alte chestii...) Crezi ca nu sunt maniaci destui? Cunosc posesori hobby de oltcit, care au tot felul de masini straine, dar oltcit-ul este ingrijit si tinut de...hobby!!!! Eu de exemplu am o dacvie 1300 de mers numai la...pescuit!!!!!de consus fara restrictii pe orice drum cu noroi si bolovani!!! ce-i drept arata horror, dar functionala 100/100!

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oricum nu poate circula fara faruri

Intrebare de 100 de puncte: de unde stii ca farurile nu sunt in spatele grilei gen Dodge Charger [modelele vechi]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E doar o realizare pe computer, masina respectiva nu exista in realitate. So....no big deal.

 

Mi-a mai zis cineva ca e doar o realizare pe computer. Cum iti poti da seama ?

 

Adica esti sigur ca masina nu exista in realitate ?

 

1. E facuta in photoshop sau asemanator..tunata virtual

2. Sa `tunezi` o Dacie e ca si cum n-ai avea bani sa-ti cumperi o garsonerie si ti-ai cumpara ultimul model de cort pe care ai face grafitti si ti-ai pune aer conditionat in el, adica: GAY, PENAL, etc

 

 

ref. punctul 2:

 

nu sunt de acord. Daca as avea bani de un asemenea tuning as prefera sa aleg un model gen Dacia Sport sau orice alt model mai vechi de masina (chiar oldtimer gen Ford Capri, Mercedes 115, Fiat Ritmo, etc ...). Astfel ar fi ceva inedit. Passat-uri si BMW-uri noi am vazut multe cu tuning pe ele, dar nu mi se pare asa iesit din comun.

Bineinteles, ca prin tuning intzeleg ca si starea tehnica a unei masini vechi sa o aduci la standarde ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orvo, nu te mai ascunde...stim ca e reclama...daca inca nu te-ai prins, sunt user vechi pe as.ro si am vazut simbolul de la trafic pe pagina. Tu ai pus poza pe forumul asta(cum ai pus si pe altele) ca sa faci reclama la taverna.

 

Nu ti-e clar ca e photoshop??? este evident, nu clar! Cat despre tunning in general..daca e asa, doar sa fie `cul` prefer sa arate stock si sub capota sa fie adevarata surpriza...gen..pune un HEMI de 5.7L pe dacie...ala da tunning, fratica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×