Sari la conținut
Forum Roportal
margot00

despre un barbat care zice ca iubeste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cand cineva isi considera nevasta plistisitoare, dar nu o paraseste, ci cauta compania altcuiva ca sa isi faca viata mai buna, asta ce este? Cand alta este considerata o completare, o completare binevenita. Zice ca isi doreste sa primeasca iubire din mai multe parti … Da, si zice ca iubeste.... Imi puteti spune, va rog, parerea despre un asemenea barbat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand cineva isi considera nevasta plistisitoare, dar nu o paraseste, ci cauta compania altcuiva ca sa isi faca viata mai buna, asta ce este? Cand alta este considerata o completare, o completare binevenita. Zice ca isi doreste sa primeasca iubire din mai multe parti … Da, si zice ca iubeste.... Imi puteti spune, va rog, parerea despre un asemenea barbat?

 

Poate este corect sa imi spun parerea despre "alta(care), este considerata o completare, o completare binevenita". Dar poate si mai corect este sa dai detalii despre cum a ajuns "alta", langa cel care zice ca isi doreste sa primeasca iubire din mai multe parti(personal cred ca primeste iubire doar ""din parti""). 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand cineva isi considera nevasta plistisitoare, dar nu o paraseste, ci cauta compania altcuiva ca sa isi faca viata mai buna, asta ce este? Cand alta este considerata o completare, o completare binevenita. Zice ca isi doreste sa primeasca iubire din mai multe parti … Da, si zice ca iubeste.... Imi puteti spune, va rog, parerea despre un asemenea barbat?

Ce kkt romantic...s-a umplut fundul de lacrimi. Un adevărat poet...

 

Tot adulter se numeste ce face el, oricat de " binevenita " e amanta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca asemenea barbat se crede prea hîtru ca crede ca se poate mentine pe mai multe fronturi....dar cum se zice totul pana la un timp rolleyes.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am o cunostinta ca asta, cica nu o paraseste ca ii distruge viata, ca o sa sufere aia de o sa o ia dracii. ca sta cu ea de mila, nu il lasa inima sa o paraseasca, dar il lasa maciuca sa se infiga in cine nimereste.

 

daca topicul a fost deschis de o femeie care este cu un asemnea barbat si incearca sa ii caute scuze aluie, du-te femeie si da-l dreaq!

daca topicul e deschis de un barbat care isi cauza 'intelegere/scuze', du-te ma dreaq si las-o sa-si gaseasca pe altcineva.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am o cunostinta ca asta, cica nu o paraseste ca ii distruge viata, ca o sa sufere aia de o sa o ia dracii. ca sta cu ea de mila, nu il lasa inima sa o paraseasca, dar il lasa maciuca sa se infiga in cine nimereste.

 

daca topicul a fost deschis de o femeie care este cu un asemnea barbat si incearca sa ii caute scuze aluie, du-te femeie si da-l dreaq!

daca topicul e deschis de un barbat care isi cauza 'intelegere/scuze', du-te ma dreaq si las-o sa-si gaseasca pe altcineva.

sunt de acord cu tine thumbsup.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand cineva isi considera nevasta plistisitoare, dar nu o paraseste, ci cauta compania altcuiva ca sa isi faca viata mai buna, asta ce este? Cand alta este considerata o completare, o completare binevenita. Zice ca isi doreste sa primeasca iubire din mai multe parti … Da, si zice ca iubeste.... Imi puteti spune, va rog, parerea despre un asemenea barbat?

Amoral.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca este o femeie care se plange ca "a luat teapa"? Care pur si simplu a cautat ce nu a gasit si acum acuza? Care pur si simplu, nu a fost in stare sa "il dezlege si sa il lege". Care l-a avut in mana, sau mai bine spus pe tava, dar a strambat din nas ca tava nu a fost de argint, fapt ce l-a redirectionat, "acasa"? A da cu parul este usor. Poate ca initiatorul, incearca doar sa inteleaga unde a gresit, poate ca incearca sa gaseasca motivul sa lupte, sau poate ca incearca sa se resemneze... Am sarit doar sa "ucidem" topicul. Hai sa-i dam o sansa! Sa ne tinem in frau frustrarile, sa incercam sa construim ceva din fire de nisip! Topicul are potential. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×