Sari la conținut
Forum Roportal
Angel_Of_Love

cum poti sa faci un barbat sa aiba incredere in tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am o intrebare...pers cu care sunt acuma nu are deloc incredere in mine..e super gelos....sh mereu are senzatia k il voi lasa pentru altul sau k ma dau la toti baietii.. :stars: in plus nu ii plac prietenii mei...sh din cauza lui ii pierd pe toti..toata ziua tre sa stau cu el...voi c parere aveti??cu as putea sa il fuc sa nu mai fie asa?? il iubesc ..da pur shy simplu mam saturat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o intrebare...pers cu care sunt acuma nu are deloc incredere in mine..e super gelos....sh mereu are senzatia k il voi lasa pentru altul sau k ma dau la toti baietii.. :stars: in plus nu ii plac prietenii mei...sh din cauza lui ii pierd pe toti..toata ziua tre sa stau cu el...voi c parere aveti??cu as putea sa il fuc sa nu mai fie asa?? il iubesc ..da pur shy simplu mam saturat :)

destul de greu de dat un sfat. poate ca el ar trebui sa-si dezvolte mai mult increderea in sine insasi. atunci nu s-ar mai simti amenintat de altii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ar trebuii sa stea sa se regaseasca pe el dupa sa aiba incredere in tine!Si zic ca nu este bine sa fie gelos pe tine si nu ar trebuii sa iti interzica sa ai prieteni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt un pic gelos din fire...dar imi trece in momentul in care vad ca atentia persoanei iubite este inspre mine.....dovezile tale de iubire ar trebui sa-l calmeze. e pacat sa-ti pierzi prietenii din cauza unei relatii. nu se poate alege intre prieteni si persoana iubita pentru ca ii iubesti pe toti. sper sa te descurci :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o intrebare...pers cu care sunt acuma nu are deloc incredere in mine..e super gelos....sh mereu are senzatia k il voi lasa pentru altul sau k ma dau la toti baietii.. :) in plus nu ii plac prietenii mei...sh din cauza lui ii pierd pe toti..toata ziua tre sa stau cu el...voi c parere aveti??cu as putea sa il fuc sa nu mai fie asa?? il iubesc ..da pur shy simplu mam saturat :doh:

 

Nu intoarce spatele niciodata unui prieten bun si vechi! Asta in primul rand si in nici un caz.

Ca nu-i plac "prietenii" sau amicii sau colegii tai, asta e altceva.... nu-i nimic; exista oameni langa care ne aflam doar temporar in viatza, pe care-i "schimbam" chiar noi, cum erau copiii pe care-i cunosteai in tabara, cand erai mica, si va promiteati ca va veti scrie, va veti intalni, dar.... :doh:

Cum stati toata ziua impreuna? 24 din 24? :)

De ce il numesti "pers"? Mi s-a parut cel putin ciudat sa nu-l numesti prietenul sau iubitul tau sau macar "persoana".... tu esti sigura de acel "il iubesc"? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu chiar il iubesti?! :)

Asta e cea mai mare aberatie pe care am citit-o. Cum adica iti interzice sa stai cu prietenii tai?! Si tu de ce faci ca el? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o intrebare...pers cu care sunt acuma nu are deloc incredere in mine..e super gelos....sh mereu are senzatia k il voi lasa pentru altul sau k ma dau la toti baietii.. :stars: in plus nu ii plac prietenii mei...sh din cauza lui ii pierd pe toti..toata ziua tre sa stau cu el...voi c parere aveti??cu as putea sa il fuc sa nu mai fie asa?? il iubesc ..da pur shy simplu mam saturat :)

incearca sa gasesti o cale prin care sa stai si cu prietenul tau dar si cu prietenii...nu renunta la ei pt ca rel asta nu se stie cat o sa tina...mai ales dak ai prieteni f buni...mai tarziu o sa iti para rau ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu nu poti face nimic , ca altul ca aibe incredere , decat sa ii arati incredere , daca nu merge , problema nu e la tine e la el :stars:

Editat de Joanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vis dulce are dreptate.Iti spun din proprie experienta.Am renuntat o perioada la prietenii mei,doar pe ea o vedeam.Si cand m-am despartit de ea.........Am avut noroc ca au inteles cum e cand esti orbit de dragoste.Data viitoare,daca va mai fi o data viitoare :) voi stii cum sa-i apreciez mai mult.

Ai grija ca te vei trezi singura cuc :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fara incredere unul in celalalt nu face-ti nimc........pai daca o sa trebuiasca sa stati departe pt cateva luni?

ce se va intampla atunci?

incercati sa comunicati mai bine si fa-l sa inteleaga ca pt tine nu exista decat el ok?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×