Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma scuzati..vorba vine, dar la mintea mea un topic nu poate avea mai mult de 8-9 pagini, ce trece e in plus si dauneaza grav mintii noastre vai de ea .. de obicei la un subiect sunt mereu cativa care il sparg cu un hehe, ori un emo de te doare mintea ..adica e o abureala super, de asta au fost si inventate pentru oameni simpli...desi poate nu toate sunt stupide, daca iti rapunde o gagica cu un emo, pui botu si te bucuri la orice prostie oricat de incredibila, ceea ce nu e cazul nostru azi pentru ca azi avem nevoie de toata mintea fiecaruia, pentru ca acumulata si concentrata sa poata dezlega acest mister.

Am observat ca toti barbatii doriti de femei sunt rai...au pe dracu in ei, e drept ca cei mai multi sunt prosti, dar mai sunt si rai cu minte, si in fine, vorba e ca toti sunt rai...bad to the bone.
si intrebarea este ....nu ca m-as face ca intreb, nu ca nu as sti ca nu are raspuns, doar sa ne spunem fiecare o parere, o idee...ce inseamna baiat rau ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa? Toti?

 

Daca te referi la cei care vor sa proiecteze aceasta imagine, teoria mea personala e ca acelor femei li se trezeste instinctul matern mai mult decat orice altceva, pentru ca barbatii de genul sunt dezorientati si imaturi, au nevoie de ajutor sa creasca.

Editat de Rory*
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Am observat ca toti barbatii doriti de femei sunt rai...au pe dracu in ei, e drept ca cei mai multi sunt prosti

 

Desigur, ai pus punctul pe I. Toti, dar ABSOLUT toti aia care sunt doriti de femei sunt rai, prosti, nesimtiti si invidiosi. Numai noi, cei nedoriti, suntem buni, destepti si educati. Stiu, fiindca si eu sunt in aceeasi situatie.

Editat de lynxul_negru
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai noi, cei nedoriti, suntem buni, destepti si educati. Stiu, fiindca si eu sunt in aceeasi situatie.

 

Soarta, ce vrei... :haha:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine, dar si eu sunt rau..scuze ca va zic abia acum, cred ca nici nu am de ce fiind cu totii rai ..totusi nu ne ametim cu apa, stim ca sunt unii rai aparte...e un talent aparte asta, pe care nu il au decat putini.

pe langa rautate trebe sa aibe si o mecla si configuratie osoasa speciala...a craniului si scheletica, zic asta ca sa incepem de undeva..e un mister tare de tot si util, trebe sa tragem tare la el ca sa-l dezlegam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simt cum ma las la mana mea dreapta...sunteti cu totii prea inteligenti pentru mine

iar eu nu pun intrebari daca nu stiu raspunsul, va lasa sa va jucati in continuare...nu e de mine la voi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×