Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Forumistii - oameni singuri ?

  

15 membri au votat

  1. 1. Te consideri un om singur ?

    • Da.
      5
    • Nu.
      10


Postări Recomandate

Nu neaparat. De exemplu, eu acum caut o solutie si nu vreau sa bat pe nimeni la cap cu problema mea. Si-asa i-am facut capul calendar unei prietene saptamana trecuta. Poate deschid un topic, desi mai bine imi vad de treaba mea. Oricum, tot cum ma taie pe mine capul o sa fac.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de fiecare. Unii sunt atasati, altii poate asa au chef intr-o zi, dupa care nu mai revin cu saptamanile/ lunile/ anii.

Daca poate deveni prea mult la un moment dat, cu siguranta. Obisnuinta te face sa te simti protejat in spatele monitorului si sa scrii orice, crezand ca esti intr-un grup (din care oricum nu va citi decat cine e interesat) cand de fapt e ca si cand te-ai urca pe o taraba in mijlocul pietei cu o portavoce in mana.

Dar astea sunt consecintele tehnologiei, presupun :) .

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt forumistii oameni singuri care isi petrec timpul pe forum din cauza ca in viata reala n-au cu cine ?

 

Da, absolut toti. Estem niste ratati. :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect.

 

DAR, singuratatea este ceva foarte relativ. De exemplu... eu daca pun mana si dau cateva telefoane, nu mai sunt singur fizic... dar oare sunt eu singur chiar si cu cineva langa mine, daca nu am chef de nimeni ? Deci cum sunt, singur sau nu singur ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar daca faci sex cu cineva fara sa fie prietena ta ? Esti singur atunci sau nu singur ? Sau singur dar fu...sexat ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care este acea varsta ? In jurul a 20 de ani se poate greu asa ceva, dar se pare ca in jurul a 30 e destul de facil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×