Sari la conținut
Forum Roportal
aaa1234

Test de personalitate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Desenati un porc (fatza sa fie vizibila).

 

Vedeti mai jos cum se interpreteaza (nu trisati :blink:):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semnificatii:

__________________________________________

1) Daca porcul este plasat:

- Cat mai sus in pagina, sunteti o persoana optimista. Mereu priviti partea buna a lucrurilor.

- Pe mijlocul paginii, sunteti o persoana realista, echilibrata.

- In josul paginii, sunteti o persoana pesimista, negativista.

 

2) Daca porcul se uita:

- Spre stanga, sunteti o persoana prietenoasa. Respectati traditiile si va place sa va petreceti timpul cu familia/prietenii.

- In fatza, sunteti o persoana curajoasa si directa. Nu va este teama de conflict si spuneti tot ce ganditi, fara rusine.

- Spre dreapta, sunteti o persoana inovativa. Nu prea tineti cont de traditii ori familie.

 

3) Daca desenul este:

- Foarte detaliat, sunteti o persoana precauta si analitica. Nu prea aveti incredere in oameni.

- Putin detaliat, sunteti o persoana naiva si emotiva. Deseori va asumati riscuri.

 

4) Daca porcul are:

- 3 picioare (sau mai putin), sunteti o persoana nesigura, nehotarata si va place schimbarea.

- 4 picioare, sunteti o persoana sigura pe sine, hotarata, uneori incapatanata.

 

5) Marimea urechilor arata cat de bine ii puteti asculta pe ceilalti. (Cu cat mai mari, cu atat mai bine)

 

6) Lungimea cozii semnifica calitatea vietii sexuale. :rot:

__________________________________________

Editat de Nevermind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Porcul meu are un rat mare urechi si coada lungiiiiiii.....da n'are picioare :rot:

 

:blink: porcul meu nu are coada.......am uitat sa i-o desenez.... :o:

ai grija cu coada aia :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca nu stiu sa desenez porci....dar am incercat sa imi fac si eu o interpretare,asa,cu desenul meu rahitic cu tot... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu i-ai directionat de la inceput catre situl original: http://drawapig.desktopcreatures.com/

 

cititi cu atentie prima pagina. Aveti posibilitatea sa va pacaliti prietenii:

>>> "Invite friends to draw pigs, their drawings are sent to your email address!" (without their knowledge, I would say)

 

View my pig:

http://drawapig.desktopcreatures.com/galle...ersonality+test

 

1021600.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant. Nu am intrat pe site.

In ceea ce priveste relatia dintre lungimea cozii si calitatea vietii sexuale ce legatura sa ai aiba? Porcul are coada scurta!

Prin liceu am dat undeva de un test : sa desenezi un sarpe si afli cam ce fel de om esti din punct de vedere sexual. :blink:

Cei care au talent la desen intotdeauna vor fi avantajati :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

testele psihologice, nu-s facute pentru oameni cu talent. vezi tu la porcul meu pic de talent ? :rot:

 

dar daca un om deseneaza un copac fara radacina sau un porc fara patru picioare, apai iti dai seama ce fel de baza de sprijin are omul acela in viata! la fel si cu celelalte detalii, nu conteaza cat de artistic le face, ci incercarea, straduinta, de a face ceva cu viata lui :blink:

 

 

later edit: porcul meu este mulatru

Editat de oneill

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
testele psihologice, nu-s facute pentru oameni cu talent. vezi tu la porcul meu pic de talent ? :rot:

 

dar daca un om deseneaza un copac fara radacina sau un porc fara patru picioare, apai iti dai seama ce fel de baza de sprijin are omul acela in viata! la fel si cu celelalte detalii, nu conteaza cat de artistic le face, ci incercarea, straduinta, de a face ceva cu viata lui :blink:

Apai mersi...na ca porcu meu nu avea picioare :o: ...bine ca's in aer :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
testele psihologice, nu-s facute pentru oameni cu talent. vezi tu la porcul meu pic de talent ? :nea:

 

dar daca un om deseneaza un copac fara radacina sau un porc fara patru picioare, apai iti dai seama ce fel de baza de sprijin are omul acela in viata! la fel si cu celelalte detalii, nu conteaza cat de artistic le face, ci incercarea, straduinta, de a face ceva cu viata lui :cry:

later edit: porcul meu este mulatru

Un om cu talent la desen n-ar fi uitat nici de picioare, nici de radacini, ar face cat mai multe crengi, ar face un sarpe cat mai incolacit sau unduit e.t.c. Dar si in viata de zi cu zi sunt la fel de priceputi oare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×