Sari la conținut
Forum Roportal
aina

Cum iti dai seama...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca vine la tine, se dezbraca, se lipeste de corpul tau si-ti sopteste " ia-ma", inseamna ca te place sigur. Altfel, e relativ :crazy:

poate omu isi doreste ceva mai mult de ceea ce descrii ..... si atunci il sfatuesc sa asculte de insolit si sa se puna pe invatat :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut , sunt nou si m-am gandit ca ar fi interesant un topic despre gesturi , si fapte care iti indica ca persoana de sex opus de place . ( Fetelor , ajutor vreau sa aflu daca o fata ma place :o: si nu stiu cum sa imi dau seama )

Daca se culca cu tine din prima, precis te place. :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca se culca cu tine din prima, precis te place. :o:

 

Si daca iti da si 50 de euro rest...deja te iubeste.laugh.gif

Sper sa nu supar pe nimeni daca spun ca sunt si femei disperate.Care nu mai tin cont de repere.

La materia "automatizari",aveam o inginera care ne preda in fusta mini si fara chiloti.Isi lua scaunul de la catedra si se punea in mijlocul salii si tot facea gafe, ca sa ne atraga atentia.Da' nu stiu daca se-ncumeta vreunu sa se uite.Femeie sanatoasa la vreo 90-100kg de muschi nu grasime.Era cat Arnold in umeri.Si avea peruca,saracuta...odata chiar i s-a agatat in ghiveciul suspendat.Eu am pierdut faza dar colegii au lesinat de ras.Cica si-a dat seama si statea sub ghiveci si se inalta pe varfuri,poate...poate cade inapoi.Pana la urma a luat-o cu mana.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Ma numesc aina si am o relatie de un an de zile si locuim impreuna.in tot timpul acesta ne-am impacat bine.au existat si certuri,k in fiecare relatie,dar toate au trecut.problema este atitudinea lui fata de mine.nu inteleg ce e cu el.cateodata se poarta atat de frumos cu mine,incat nu imi vine sa cred k am asa un baiat langa mine.dar cateodata se poarta urat,e rece si distant,chiar nepasator fata de mine.am discutat cu el despre asta si a zis k asa e firea lui.insa eu nu stiu ce sa mai cred.ii place sa fie liber,sa nu ii cer cont ptr nimic,iar cand ii cer cont de ceva zice k nca nu sunt sotia lui k sa ii tin evidenta ce face.si ce e cel mai rau,cand se enerveaza tare pe mine ma bate.stiu k si eu sunt o fire sacaitoare,dar cred k exagereaza.e o fire foarte sensibila si orgolioasa.eu il iubesc mult si nu as vrea sa il pierd vreodata.cateodata ma ameninta k ma lasa.dupa ce ii trece spune k era nervos si de asta a spus asta.in perioadele in care ne impacam bine,se poarta foarte frumos,ma alinta si simt k ma iubeste.nici eu nu stiu ce sa cred.sau ce sa fac sa vad dak tine cu adevarat la mine.astept un sfat si o parere de la voi.poate ma ajutati.

Nimic nu ela fel . Asa si relatia voastra.

Daca cunosteai un barbat care iti permitea sa i faci, cet i face tie actualul il iubeai ?

Daca timpul cearta ..... impacare este lung atunci poate fi vorba doar de sex ????

Daca el greseste si tu il ierti inainte sa isi ceara iertare si sa i dai pedeapsa pe masura greselii.....Tu gresesti mai mult ca el ????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×