Sari la conținut
Forum Roportal
aina

Cum iti dai seama...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de curiozitate... si poate putin off-topic, dar nu tocmai.

sunt curioasa ce atitudinea ia politia romana in cazuri din acestea... stiam ca mai demult exista ceva de genul 'neimplicare in treburi domestice'. adica degeaba sunau vecinii ca-si bate vreunul nevasta, ca ei nu se baga in 'treburile omului'. eventual ii amenda daca tipau prea tare in orele de liniste :yes:

 

revenind on-topic:

ai grija sa nu 'ii vina la mana' vreun cutit de bucatarie... sa te vedem pe la stirile de la ora cinci.

de curiozitate: unde pleaca? zi-mi ca departe si pe foaaaaaaarte mult timp...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun. M-am calmat. Am revenit. Cu un raspuns on-topic de data asta. Sper.

 

"Cum iti dai seama daca te iubeste?".

Un prim si minim semn ar fi ca nu iti face rau. Macar nu intentionat. A bate pe cineva inseamna a face rau. Si nu imi spune ca nu e intentionat numai pentru ca dup-aia se miorlaie ca-i pare rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt femei dependente in mod patologic de astfel de tratament. Asa ca nu stiu daca vorbim despre iubire... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca dupa toate cele ce i-ati spus si explicat, ea mai continua sa spuna ca-l iubeste..e deja un caz pierdut. Cand se va trezi ea la realitate - si din pacate pare a o face doar cand cutitul ii va ajunge la os de la bataia primita, asta in cazul in care nu ajunge la morga direct - va fi mult mai greu... tot pentru ea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, femeile care iau bataie de la partenerii de viata, au cea mai mare vina pentru tratamentul pe care il primesc. Eu nu cred ca le obliga cineva sa stea cu ei, atata timp cat acestia ridica mana la ele. :yes:

Este vina lor ca sunt de-a dreptul proaste ca nu iau atitudine si le accepta bataile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer, femeile care iau bataie de la partenerii de viata, au cea mai mare vina pentru tratamentul pe care il primesc. Eu nu cred ca le obliga cineva sa stea cu ei, atata timp cat acestia ridica mana la ele. :o:

Este vina lor ca sunt de-a dreptul proaste ca nu iau atitudine si le accepta bataile.

 

Dar barbatii care sunt molestati de partenerele de viata? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa fac?nici nu stiti cat il iubesc.pur si simplu nu pot trai fara el.nu stiu ce sa fac

esti sado.maso? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×