Sari la conținut
Forum Roportal
aina

Cum iti dai seama...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am citit toate sfaturile voastre si toate spun cam acelasi lucru : "lasa-l! ".insa e o "mica" problema: nu il pot lasa.adineauri am avut iarasi o discutie.mai are 2 sapt si pleaca din tara si el nu mai petrece de loc timpul cu mine.acum e plecat cu baietii lui.de parca aia sunt mai importanti decat mine.de fapt cred k sunt,de vreme ce isi petrece timpul cu ei si nu cu mine.a zis sa accept situatia dak nu sa imi fac bagajele si sa plec,k el nu poate sa stea numai langa mine.si mai zice k tine la mine.cum sa il cred?eu stau singura in casa k proasta si el e plecat.mor de nervi!nu mai pot!simt k explodez!cum sa ma port cand vine acasa?credeti k ar trebui sa fiu rece?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aina , ai si tu nitica vina aici pt ca ii permiti sa faca asa ceva! pt ca deh apoi ii pare rau si incepe sa fie miel , pana la urmatoarea cearta; asta crezi ca e normal?

care sunt motivele pt care va certati?

Editat de Joanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si care e problema?! nu il poti lasa.... pentru ca e plecat de acasa??? :o:

nuuu..de ce sa fii rece cu el?! gateste-i ceva bun, daca tot stai acasa. :yes:

 

aina...ce te-au sfatuit toti cei care au postat aici...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am citit toate sfaturile voastre si toate spun cam acelasi lucru : "lasa-l! ".insa e o "mica" problema: nu il pot lasa.adineauri am avut iarasi o discutie.mai are 2 sapt si pleaca din tara si el nu mai petrece de loc timpul cu mine.acum e plecat cu baietii lui.de parca aia sunt mai importanti decat mine.de fapt cred k sunt,de vreme ce isi petrece timpul cu ei si nu cu mine.a zis sa accept situatia dak nu sa imi fac bagajele si sa plec,k el nu poate sa stea numai langa mine.si mai zice k tine la mine.cum sa il cred?eu stau singura in casa k proasta si el e plecat.mor de nervi!nu mai pot!simt k explodez!cum sa ma port cand vine acasa?credeti k ar trebui sa fiu rece?

Atunci stai cu el,si have phun :yes:

Bafta multa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in general ne certam pt k petrece mult timp in fata calculatorului sau k pleaca de acasa si uita sa mai vina.peste 2 sapt pleaca si nu o sa ne mai vedem 3 luni.nu ar fi normal sa mai petreaca timpul si cu mine?exagerez eu?si pana acum vreo luna nu facea asa.nu pleca nicaieri.de inselat nu imi fac probleme,k sta in fata blocului.dar sta ore intregi si eu stau si mor de plictiseala in casa.dar lui nu ii pasa.tot el zice k are dreptate.dak ii zic sa iesim sa ne plimbam se stramba si zice k nu are chef.dar cu baietii lui sta toata ziua.nu stiu ce sa mai cred.eu nu il pot lasa.il iubesc enorm.m-a facut sa il iubesc k inainte nu se purta asa.acum s-a schimbat.e cu totul altul si nu stiu de ce.pe alta nu cred k are pt k nu pleaca nicaieri singur decat in fata blocului.zice k is eu prea pisaloaga si ca fac prea multe pretentii.oare asa sa fie sau s-a plictisit el de mine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iesi si tu cu baietii lui , s-au ce zice , tu singura fata intre baieti bla bla?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cum sa ies intre atatia baieti?eu tre sa stau k proasta in casa.si mai tarziu vine si se da bine pe langa mine si se linguseste k sa imi treaca :yes: si eu k sa nu ne mai certam atat k m-am saturat de cearta il iert.cre k de asta face asa.k s-a obisnuit sa il iert.ar trebui nici sa nu il bag in seama cand vine.nu?poate se invata minte odata.tu ce crezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum sa ma port cand vine acasa?credeti k ar trebui sa fiu rece?

Cred ca ar trebui sa nu mai fii deloc acolo.

 

Mie mi se pare ca tipul are "tulburele" de comportament. Asta la prima vedere si necunoscand amanunte despre relatia voastra. Banuiesc ca tu nu il scoti din minti de ajunge la asta, nu?

Si n-am inteles... te bate cu perne, cu trandafiri, cu inghetata sau te ia la pumni? Ca daca te ia la pumni... nu mai are rost intrebarea ta..... din moment ce te bate.... ori ca nu te iubeste, ori ca te iubeste (exista cazuri :yes: ) tot dracu' ala e!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×