Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As dori sa va spun povestea mea de acum 4 ani.Am facut sex anal cu amantu de mai multe ori,acum sotul ma intreaba incontinu de ce nu vreau sa fac sex anal cu el.as dori sa im dati niste sfaturi,daca fac sex anal cu sotu isi poate da seama ca am mai facut si inainte sex anal. secret.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu isi poate da seama, decat daca esti largita si te cufuresti pe tine din cand in cand pe strada.

Daca nu patesti asta, atunci esti virginanala.

Cand o faci cu sotul, strange din fese, dar usurel, sa nu-l decapitezi, si geme ca si cum te-ar strapunge in ficat.

Va fi ingrijorat ca iti face rau, si atentia ii va fi focalizata pe dezvirginare.

Bucura-te de experienta ca si cum ar fi prima oara, scufunda-te in placerea clipelor, si revino sa ne spui cum a fost, in stil Sandra Brown.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-si poate da seama ca ai mai facut anal inainte. Bucura-te la maxim ca iti poti darui sotul cu ceea ce-si doreste cel mai mult pe lume. Alte intrebari? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai bre linistita nu mai fi paranoica atata ca nu ti s-a largit gaozul de la sex anal de cateva ori. Cand stranuti te caci in chiloti ? Banui ca nu. Atunci purcede linistita sa-l analizezi pe sotul.

Inafara de a avea anusul cat un pet de cola nu-mi inchipui cum si-ar da un barbat seama daca ai mai avut sex anal sau nu. De ce nu-l intrebi pe amantul, poate el se pricepe la din astea ? Sincer. :roll:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai bre linistita nu mai fi paranoica atata ca nu ti s-a largit gaozul de la sex anal de cateva ori. Cand stranuti te caci in chiloti ? Banui ca nu. Atunci purcede linistita sa-l analizezi pe sotul.

Inafara de a avea anusul cat un pet de cola nu-mi inchipui cum si-ar da un barbat seama daca ai mai avut sex anal sau nu. De ce nu-l intrebi pe amantul, poate el se pricepe la din astea ? Sincer. rolleyes.gif

Naeema , chiar daca nu este momentul , m-ai facut sa rad din toata inima . Fara rautate hai sictir , esti mare , jos palaria .

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, crezut ca am citit multe ,dar topicul asta a batut recordul la...incredibil:))) Fereste-ne Doamne:)))

 

Stai tu linistit ca au fost topice in trecut care l-au batut detasat pe asta. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×