Sari la conținut
Forum Roportal
Limetime

Stari proaste..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,am 16 si de vreun an ma confrunt cu diferite stari proaste.. in sensul ca ma simt plictisit uneori , n am chef sa fac un anumit lucru , sunt si putin paranoic..si cam la o perioada de timp ma trezesc cu diferite stari..sau mi se intampla sa ma simt ok si dintr-o data sa intru intr-o stare naspa care imi piere chefu' de orice..am si zile cand ma simt mai bine dar tot nu ma simt cum vreau eu.. si mereu am o teama ca intru in starea aia si deja a inceput sa mi fie frica ca nu o sa mai scap .. multi imi spun ca e de la varsta.. dar cand ma uit la prietenii mei parca vad ca nu au nimic..si doar eu sunt cel lovit...poate stie cineva o solutie sa pot scapa intr-un fel sau altu' sau sa ma linistesc..mersi frumos !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...la scoala aveti vreun psiholog la care sa te poti confesa?

 

..prieteni apropiati si sinceri ai?hobby-uri?

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

avem dar nu m am interesat si nu l vad prea des prin liceu..prieteni am , la faza asta stau bine.. hobby-uri nu..mai joc fotbal ,tennis ,basket dar la "misto" cum s-ar spune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

avem dar nu m am interesat si nu l vad prea des prin liceu..prieteni am , la faza asta stau bine.. hobby-uri nu..mai joc fotbal ,tennis ,basket dar la "misto" cum s-ar spune.

si care crezi tu ca ar fi de fapt problema ta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai acu vreun an si cv am trecut printr-o depresie gen m am izolat de lume pt cateva luni bune , eram foarte paranoic si asa.. nu am mai fs la scoala doar asa trecator ca sa pot trece.. am fs la psiholog in perioada aia si m am linistit in timp , am luat si niste pastile si asa.. si dupa am intrat in starile astea..


pai nu stiu asta e si intrebarea mea..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai acu vreun an si cv am trecut printr-o depresie gen m am izolat de lume pt cateva luni bune , eram foarte paranoic si asa.. nu am mai fs la scoala doar asa trecator ca sa pot trece.. am fs la psiholog in perioada aia si m am linistit in timp , am luat si niste pastile si asa.. si dupa am intrat in starile astea..

pai nu stiu asta e si intrebarea mea..

daca ai fost deja la un psiholog in trecut, nu crezi ca ar fi bine sa mergi din nou la el si sa gasiti impreuna solutii?

De ce anume te temi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai in general sunt o fire fricoasa.. dar asa nu ma tem de ceva.. in afara de starile astea si uneori nu ma simt in siguranta pe strada .. am tendinta sa ma uit in spate sau asa..dar asta nu ma prea intereseaza..


Si ma gandesc daca lucrurile astea chiar se intampla din cauza varstei sau am eu ceva..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.. am tendinta sa ma uit in spate sau asa..dar asta nu ma prea intereseaza..

ar fi bine sa mergi la un psiholog.

Cred ca ar fi bine sa le povestesti mai bine alor tai prin ce stari treci.

 

Poate nu e nimic grav, dar nu e bine sa tii in tine si sa lasi sa 'treaca de la sine'..

totusi...: te uiti la filme de groaza..sau violente?

dar la stirile de la ora 5?

stai mult pe calculator?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×