Sari la conținut
Forum Roportal
SeqenenreTao

Stiti ceva de Dragonu?

Postări Recomandate

Subiect deschis doar pentru a incerca a face o paralela intre noi si nepotii nostrii.

Asa cum Mafia si Parazitii ne-au oferit momente frumoase asa Dragonu e liderul generatiei urmatoare. Haideti sa il analizam siu sa ne dam cu parerea.

 

Initial va propun doar atat : http://www.youtube.com/watch?v=AzxghTQDSfY

Asta e pocainta sa. Personajul este fascinant.Lumea din care vine este mult peste fascinant. Nepotii nostri sunt in siguranta - au idoli demni de statut.

 

Haideti sa-i analizam - treceti si voi peste faptul ca propunerea vine de la mine.


dau bump - da-ti serach la ce scriu eu aici. daca nu sa nu mai indrazniti sa acuzati noua generatie de ignoranta. luati in serios si faceti o mica analiza....va costa doua search-uri si-un click. nu fi-ti/fiti ignoranti.

Editat de Dismissive

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primul comentariu:

 

io cred ca tu-l cunosti personal

 

 

comentariul nr 2:

 

skål!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incercand sa dea o pata de credinta,poporului acesta necurat.

 

 

Nota : Sunteti alesi - cuvintele de mai sus apartin unui copil de 14 ani....asta intelege el de la artist. Dar colegii lui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noua generatie nu e ignoranta, este/suntem doar pasionata/pasionati de sub-culturi. A se vedea, de asemenea, alternative music (hipster style) si electronic and dance music (haus).


L.E.: Prefer mai degraba pe Nimeni Altu'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti pe din afara cu tot ce inseamna miscarea in genere. Se face apel la dumnezeu. - astea sunt cuvintele nepotului in timp ce isi ia pe el hanoracul potrivit - a schimbat vreo cinci..

 

De ce noi il respingem iar ei il iau in brate? Si de ce fac asta?

Editat de Dismissive

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acuma, lasand toate astea la o parte, ce nu imi place mie la el e ca nu stie sa asculte.

se ia prea in serios cand spune ce spune.

 

poate da usor de tot in fanatism.

 

priveste atent, o singura data nu raspunde la intrebarea reporterului, ci se concentreaza sa isi spuna 'pilda'pana la capt.

nu il gasesc deloc echilibrat si asezat.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce noi il respingem iar ei il iau in brate? Si de ce fac asta?

Poate asa se va reprofila si noul val de cocalari si isi vor da seama ca e soarta lor de la Precista si norocul lor de la Dumnezeu sa inceapa s-o dea pe gangstam style.

Si eu-s repăr de felu' meu, uneori imi mai place sa port palaria cu cozorocul intors si sa citez fosti preoti activisti din anii '30-'40, da' la un chef, parca as mai asculta si-un Sandu Ciorba. Apai, ce Dumnezeu' ma-sii, suntem romani crestini, sau nu mai suntem?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×