Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Promisiunea-i belea datorie curata. Am zis ca urmatorul concurs il horganizez eu. Prin urmare..

 

Va propun urmatoarea joaca:

 

Care este cea mai frumoasa, haioasa, deosebita amintire pe care o aveti legat de unul sau mai multi membri ai acestui forum? Poate sa fie orice, nu neaparat intalnire face to face.

 

Ca votul sa fie impartial, va propun sa imi scrieti in PM povestioara voastra si eu o voi posta, sub un nr (povestea nr 1, nr 2 etc), fara a specifica numele expeditorului, se intelege.

 

Pe acest topic doar voi posta povestirile voastre. Dupa terminarea perioadei de concurs, voi deschide un alt topic, pentru votare, unde vom afla si castigatorul.

 

Voturile vor urmari atat unicitatea povestii cat si talentul literar, umorul (daca e cazul) etc. Eu nu voi vota si ma angajez sa pastrez confidentialitatea.

 

Cadourile vor consta in obiecte personalizate realizate manual sau decorate, dupa caz, din/cu lut polimeric, by moi.. La alegerea voastra. (exemple - bijuterii, brelocuri, mascote, suporturi de poze, iar in ce priveste cele decorate, rame de fotografii, cani, farfurii, tacamuri si orice altceva se preteaza) Primul loc va avea trei obiecte cadou, locul doi, doua, locul trei, unul (dar bun).

 

Sper sa va placa ideea si va astept mesajele.. in numar cat mai mare.

 

iors truli

 

P.S. Stiam eu c-am uitat ceva. Concursul se desfasoara incepand de azi si pana duminica, 1 septembrie 2013, ora 14.

Votarea va incepe duminica seara si se va putea vota pana duminica, 8 septembrie, ora 14.

Castigatorul va fi anuntat in seara de 8 septembrie.

Editat de Amarena
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ideea este excelenta, eu nu-mi aduc aminte de nimic haios, ar trebui sa recitesc tot ce am scris si mi-au raspuns forumistii dar nu-i timp de asa ceva, ce interesant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.



Am avut o experienta, pot spune eu interesanta, aici pe forum, cu un anume membru. Desi tot ce inseamna flirt pe net nu iau in serios, respectivul mi-a acaparat atentia... dor si jale ce mai. Asta se intampla acum mult timp, timp in care nu am mai pastrat legatura din diferite motive, insa si-a pus amprenta suficient cat sa nu il uit. Iar acum,reintalnindu-ne, mi se pare ca timpul nu a schimbat nimic, ba din contra, acelasi om, acelasi mod de gandire, de vorbire pentru care am avut, am si voi avea mereu un respect deosebit.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

misto ideea, abia astept sa citesc confesiunile colegilor de pe ropo.

 

ale mele istorioare le pastrez pt mine

 

flowers1.gif

Editat de **Alex**
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ama, ar trebui sa dai un premiu si pentru cel mai tare perspicac de pe forum, care isi da seama cine a postat mesajele pe care le numerotezi tu si cine sunt cei despre care vorbesc. :lol: Mi-a venit ideea asta, citind mesajul cu nr. 1. :D

 

Bine, nu ma lua in seama, am insolatie. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma refer la povesti de amor, a nu se intelege gresit. Fiecare posteaza ce vrea.

 

Nu ma supar daca-mi votati mesajele, dar voturile nu conteaza in concurs.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel putin

 

 

1.

Am avut o experienta, pot spune eu interesanta, aici pe forum, cu un anume membru. Desi tot ce inseamna flirt pe net nu iau in serios, respectivul mi-a acaparat atentia... dor si jale ce mai. Asta se intampla acum mult timp, timp in care nu am mai pastrat legatura din diferite motive, insa si-a pus amprenta suficient cat sa nu il uit. Iar acum,reintalnindu-ne, mi se pare ca timpul nu a schimbat nimic, ba din contra, acelasi om, acelasi mod de gandire, de vorbire pentru care am avut, am si voi avea mereu un respect deosebit.

 

 

jumatate de ropo sta scarpinandu-se in cap si intrebandu-se 'oare a povestit de mine? '' :lol:


tare as vrea sa citesc povestea lui ravl si a lui flori, i-as declara castigatori :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca aceste voturi nu conteaza, abia astept sa votez povestirile!!! Chiar nici n-am ce sa inventez ca se poate verifica, ma gandeam sa scriu ceva fantezist, dar n-are farmec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×